تصویر پنل صفحه نمایش آیفون 5S در کنار پنل آیفون 5 به بیرون درز کرد

تصویر پنل صفحه نمایش آیفون 5S در کنار پنل آیفون 5 به بیرون درز کرد

در ادامه داستان فاش شدن اطلاعات بیشتر از نسل جدید گوشی آیفون اپل، امروز یک تصویر جدید از پنل صفحه نمایش این گوشی منتشر شده است. در این تصویر، پنل آیفون 5S در کنار پنل آیفون 5 قرار گرفته است. با مشاهده این دو پنل صفحه نمایش در کنار یکدیگر در می‌یابیم که تفاوت چشمگیری بین این دیده نمی‌شود.

هنوز نمی‌توان با قطعیت گفت که پنلی که در این تصویر دیده می‌شود، همان نسخه نهایی است که قرار است میلیون‌ها عدد از آن ساخته شده و در آیفون 5S مورد استفاده قرار گیرد.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، این دو پنل صفحه نمایش، بسیار شبیه به هم هستند و تنها در برخی ویژگی‌های جزئی با یکدیگر تفاوت دارند. گفته می‌شود که اپل در نظر دارد نسل بعدی آیفون را شهریورماه امسال معرفی و روانه بازار کند. بسیاری از کارشناسان معتقدند که تولید انبوه این گوشی از چند وقت قبل آغاز شده است.

اگر کمی واقع بین باشیم، باید بدانیم که گوشی‌های آیفونی که با پسوند S تولید و عرضه می‌شوند، تفاوت ظاهری و حتی سخت‌افزاری چندانی با آیفون نسل قبل ندارند. این موضوعی است که در مورد آیفون 4S نیز کاملا مشهود بود. بنابراین نباید منتظر یک گوشی شگفت انگیز از طرف اپل باشیم، زیرا گوشی جدید نیز پسوند S را با خود به یدک می‌کشد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده