گلکسی اس 3 سامسونگ، محبوب‌ترین تلفن هوشمند دنیا

جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
براساس گزارش Strategy Analytics، پرچم‌دار تلفن‌های هوشمند سامسونگ در سه‌ماهه سوم سال، محبوب‌ترین تلفن هوشمند دنیا بوده است. سامسونگ در این فاصله زمانی نزدیک به ۱۸ میلیون دستگاه از تلفن گلکسی اس ۳ را به فروش رسانده است. البته انتظار می‌رود با عرضه عمومی آیفون ۵، این عنوان تحت کنترل اپل درآید.
تبلیغات

براساس آمار و ارقام منتشر شده توسط Strategy Analytics، تلفن Galaxy S III سامسونگ، با حدود ۱۰.۷ درصد سهم از کل بازار تلفن‌های هوشمند در سه ماهه سوم سال جاری، محبوب‌ترین تلفن هوشمند دنیا بوده است.

براساس این آمار، تلفن آیفون 4S که پیش از این، هر فصل محبوب‌ترین تلفن هوشمند دنیا بوده، در سه ماهه سوم سال با ۹.۷ درصد در جایگاه دوم ایستاده است. در این فاصله زمانی،‌آیفون ۵ تنها ۳.۶ درصد از بازار تلفن‌های هوشمند را از آن خود کرده است اما انتظار می‌رود این رقم در سه‌ماهه آخر سال و همچنین در تعطیلات پایان سال به شدت افزایش یابد.

در این گزارش آمده است که سامسونگ در سه ماهه سوم سال بیش از ۱۸ میلیون دستگاه گلکسی اس ۳ به فروش رسانده است. این در حالی است که فروش این تلفن در سه ماهه دوم سال تنها ۵.۴ میلیون دستگاه بوده است.

اپل نیز در سه ماهه سوم سال نزدیک به ۶ میلیون دستگاه آیفون 5 به فروش رساند، البته این موضوع را در نظر داشته باشید که آیفون ۵ در اواخر سه ماهه سوم وارد بازار شد.

براساس گفته‌های مدیر ارشد شرکت Strategy Analytics، تلفن گلکسی اس ۳ سامسونگ به طور گسترده‌ای بین کاربران و اپراتورهای تلفن‌ همراه در اروپا، شمال امریکا و آسیا محبوب شده است.

هرچند سامسونگ توانسته در سه ماهه سوم از اپل سبقت بگیرد اما انتظار می‌رود در سه ماهه چهارم امسال باز هم اپل با فروش بالای آیفون ۵، جایگاه اول را از آن خود کند.

شما کدامیک را ترجیح می‌دهید؟ آیفون ۵ یا گلکسی اس ۳؟ دلیل انتخاب شما چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات