جزئیات تلفن Galaxy S4 سامسونگ به بیرون درز کرد

جزئیات تلفن Galaxy S4 سامسونگ به بیرون درز کرد

برخلاف برخی از پیش‌بینی‌ها در مورد عدم موفقیت آیفون ۵، تلفن جدید اپل نیز همچون آیفون‌های قبلی به شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفت و تمام آیفون ۵‌های آماده شده برای فاز پیش‌فروش، فروخته شدند. حال در این شرایط که آیفون ۵ به یکه‌تاز بازار تلفن‌های هوشمند بدل شده، اطلاعاتی از نسل بعدی گلکسی سامسونگ به بیرون درز کرده است.

در اینکه سامسونگ پس از Galaxy S III که بیش ۲۰ میلیون دستگاه از آن به فروش رسیده، در حال کار برروی نسل بعدی این تلفن است، تردیدی وجود ندارد. اما از آنجایی که اطلاعات مربوط به نسل بعدی این تلفن درست در زمان اوج گرفتن آیفون ۵ منتشر گردیده، باعث شده تا برخی به این باور برسند که خود سامسونگ این اطلاعات را در اختیار خبرگزاری The Korea Times قرار داده تا پاسخی به تلفن رقیب خود داده باشد.

پیش‌فروش آیفون ۵ به سرعت در امریکا به پایان رسید و از امروز این تلفن به افرادی که آن را پیش خرید کرده بودند تحویل داده می‌شود.

براساس اعلام The Korea Times، سامسونگ تلفن گلکسی اس ۴ را در نمایشگاه موبایل MWC بارسلونا به نمایش در خواهد آورد و این تلفن در ماه مارچ رسما وارد بازار خواهد شد.

اگر این اطلاعات درست باشند نسل چهارم گلکسی تنها با فاصله ۹ ماهه نسبت به نسل قبلی وارد بازار خواهد شد.

سامسونگ تلفن گلکسی اس ۳ را نیز زودتر از آیفون ۵ وارد بازار کرد تا وارد رقابت مستقیم و رو در رو با آیفون جدید نشود و با عرضه زود هنگام پرچمدار خود از خلاء به وجود آمده در فاصله بین عرضه آیفون 4s و آیفون ۵ نهایت استفاده را برده و آمار فروش قابل توجه‌ای را برای خود رقم بزند.

از آنجایی که تا به امروز سامسونگ توانسته بیش از ۲۰ میلیون دستگاه از Galaxy S III را به فروش برساند، انتظار می‌رود این آمار تا پایان سال ۲۰۱۲ به حدود ۳۰ میلیون دستگاه برسد. حال اگر گلکسی اس ۴ نیز برای تعطیلات کریسمس و آخر سال ۲۰۱۲ نهایی شود می‌تواند وارد رقابت با آیفون ۵ شده و فروش خوبی را به همراه داشته باشد.

براساس گزارش The Korean Times، تلفن بعدی سامسونگ آنقدر خوب خواهد بود که آیفون را تحت کنترل خود قرار دهد.

براساس این گزارش، طراحی نسل چهارم گلکسی اس نیز همانند نسل سوم  از طبیعت الهام گرفته شده و سایز صفحه نمایش آن نیز بین ۴.۸ تا ۵ اینچ خواهد بود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده