کمپانی AOL به طور رسمی به Verizon پیوست

کمپانی AOL به طور رسمی به Verizon پیوست

بیش از یک ماه است که خبرهایی در خصوص خرید AOL توسط ورایزون به گوشی می‌رسید که حال این کمپانی تصاحب AOL را با قیمت نهایی ۴.۴ میلیارد دلار به پایان رساند. 

پیش از این در ماه مِی (ماه قبل) کمپانی ورایزون اعلام کرد که در حال خرید AOL است و این تصاحب، گامی بزرگ جهت ساخت زیرساخت‌هایی برای پلتفرم‌های ویدیویی و دیجیتالی به شمار می‌رود. 

رشد چشمگیر AOL همواره در نقطه‌نظر ورایزون بود و از این‌رو این کمپانی، AOL را به عنوان یک تصاحب بزرگ یاد می‌کرد. پیش از این معاملات در این خصوص نامشخص بود. ورایزون قبلاً قصد داشت کمپانی‌هایی به غیر از AOL مانند The Huffington Post, Engadget و TechCrunch را تصاحب کند که البته تصمیم این کمپانی در خصوص شرکت‌های یاد شده معلوم نیست. بر اساس شایعات منتشر شده ورایزون قصد دارد که کسب و کارهای رسانه‌ای خود را به فروش رسانده و در عوض بر روی تکنولوژی‌های موبایل و ویدئوهای AOL تمرکز کند.

حال تیم آرمسترانگ مدیرعامل AOL با به فروش رسانده سهام این کمپانی به ورایزون گفت:

این قرارداد هدف‌های بلندپروازانه‌ای را در نظر دارد، به همین دلیل ما تأثیر گذارترین پلتفرم رسانه‌ای دنیا را خواهیم ساخت. هیچ چیزی لذت بخش‌تر از این نیست که اعضای تیم خود را در حال همکاری با کمپانی بزرگی مانند ورایزون ببینیم. 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده