در آخرین بروزرسانی؛ Lark ،Reyes و Juno به فیلترهای اینستاگرام اضافه شد

سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳
مطالعه 1 دقیقه
اینستاگرام بیش از هر زمان با ارائه‌ی بروزرسانی‌های مکرر قصد دارد کاربران را در منتشر کردن عکس‌های خود با ابزارها و فیلترهای متفاوت کمک کند، در همین راستا سه ابزار جدید Reyes ،‌Lark و Juno را به مجموعه فیلترهای خود اضافه کرده و همچنین قابلیت هشتگ کردن ایموجی‌ها را فراهم کرده است.
تبلیغات

اینستاگرام ماه پیش ابزارهای جدید Fade و Color را به مجموعه ابزارهای خود اضافه کرد که روش جدیدی برای دنبال کردن پست‌های کاربران خاص فراهم کرده بود. حال اینستاگرام علاوه بر اضافه کردن فیلترهای جدید، قابلیت هشتگ کردن ایموجی‌ها را نیز ارائه کرده است.

فیلترهای جدیدی که به اینستاگرام اضافه شده‌اند Lark، Reyes و Juno نام دارند. فیلتر Lark با کمتر کردن قرمزی عکس‌ها و تقویت رنگ‌های آبی و سبز موجب زنده شدن مناظر می‌شود. فیلتر Reyes موجب تیره شدن تصویر و فیلتر Juno موجب سبز شدن رنگ‌های سرد می‌شود.

این بروزرسانی هم چنین شامل پشتیبانی از اموجی در هشتگ‌ها می‌شود. به این ترتیب زمانی که کاربر نمی‌تواند احساس خود را با حروف منتقل کند، می‌تواند از میان اموجی‌های مختلف، تصویری که هماهنگی بیشتری با حالت او دارد را به عنوان هشتگ انتخاب کرده و آن را در اینستاگرام منتشر کند. این بروزرسانی برای هر دو پلتفرم اندروید و آی‌اواس فراهم شده و کاربران می‌توانند از گوگل پلی و اپل استور اپلیکیشن خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات