اپل مک بوک غول‌پیکری روی سقف اپل استور شیکاگو نصب کرد

اپل مک بوک غول‌پیکری روی سقف اپل استور شیکاگو نصب کرد

اپل روی سقف فروشگاه فیزیکی جدیدش در شیکاگو، مک‌بوک غول‌آسایی نصب کرده است.

اپل در حال احداث فروشگاهی جدید در مرکز شهر شیکاگو است. به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها طراحی متفاوتی برای این فروشگاه در نظر دارند؛ چرا که هفته‌ی گذشته، کارگران با اضافه کردن لوگوی بزرگی از اپل به سقف نقره‌ای و مستطیلی ساختمان یادشده، آن را به شکل مک‌بوکی غول‌پیکر درآورده‌اند.

بر اساس گزارش وب‌‌سایت DNA Info Chicago، این لوگو پس از گذشت چند ساعت از روی سقف ساختمان برداشته شد؛ اما به‌طور حتم پس از اتمام فرایند احداث ساختمان، مجددا به سقف اضافه خواهد شد. پس از پایان یافتن مراحل ساخت، فروشگاه جدید از ساختاری شیشه‌ای در کنار فیبر کربن بهره خواهد برد؛ ساختاری که ظاهری شبیه به مک ‌بوک به این فروشگاه خواهد بخشید.

وب‌سایت شیکاگو تریبون برای نخستین بار در سال ۲۰۱۵ گزارشی در ارتباط با طراحی این اپ‌استور منتشر کرده بود؛ زمانی که کوپرتینو‌نشین‌ها هنوز برنامه‌ای برای اضافه کردن لوگوی اپل به بام فروشگاه نداشتند. این وب‌سایت حدود سه ماه پیش نیز در یکی از مقاله‌های خود به اضافه شدن لوگوی اپل به نمای ساختمان اشاره کرده بود؛ اما تا‌کنون تصویری از آن منتشر نشده بود.

Fosters + Partners، استودیوی طراحی انگلیسی که مسئولیت کار روی پروژه‌ی اپل استور جدید شیکاگو را بر عهده دارد، به وب‌سایت شیکاگو تریبون اعلام کرده است که فروشگاه مورد بحث به‌تدریج از تمام المان‌های جدید به‌کاررفته در اپل استور سان‌فرانسیسکو که سال گذشته افتتاح شده است، بهره خواهد برد؛ از بین این المان‌ها می‌توان به محلی برای گردهمایی، دیواره‌هایی موسوم به The Forum‌ برای پخش ویدیو و تالاری در فضای بیرون اشاره کرد.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده