دو بازی جدید برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شدند

دو بازی جدید برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شدند

Seasons of Heaven و The Sacred Hero دو بازی جدیدی هستند که به‌تازگی برای کنسول نینتندو سوییچ  معرفی شده‌اند.

کم‌کم شرکت‌های بازی‌ساز متفرقه (Third-Party) بازی‌های خود را برای کنسول جدید نینتندو معرفی می‌کنند. حدود یک ماه پیش نینتندو اعلام کرد بسیاری از شرکت‌ها و استودیوهای متفرقه مایل به ساخت بازی برای سوییچ هستند؛ در آن زمان نامی از انی آرتس پروداکشن (Any Arts Production) در فهرست توسعه‌دهندگان بازی برای سوییچ دیده نمی‌شد، اما اکنون این استودیو یک بازی جالب به اسم Seasons of Heaven را برای کنسول جدید نینتندو معرفی کرده است.

Seasons of Heaven که یکی از بازی‌های انحصاری نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۸ خواهد بود، براساس رمانی فرانسوی به همین نام ساخته می‌شود. بازی، داستان پسری جوان به اسم «یان» را روایت می‌کند که مبتلا به سندرم آسپرگر است و به‌همراه سگ کوچکش «آنی» به ماجراجویی در دنیای بازی می‌پردازد. Seasons of Heaven با موتور آنریل 4 ساخته می‌شود و در آن بازیکن‌ها می‌توانند هر دو شخصیت یان و آنی را هدایت کنند. در زیر تصویری از این بازی را مشاهده می‌کنید.

بازی دیگری که برای نینتندو سوییچ معرفی شد، The Sacred Hero از استودیوی سیمپلستیک (Simplistic) است. اطلاعات زیادی درباره این بازی در دست نیست و سازندگان تنها به انتشار یک تیزر کوتاه بسنده کرده‌اند. ویدیوی زیر ابتدا از یک غار زیرزمینی شروع می‌شود و شمشیری فرورفته در سنگ را به نمایش می‌گذارد. در ادامه شاهد محیط‌های بیرون غار و چشم‌انداز یک جنگل آفتابی هستیم. برخلاف Seasons of Heaven، بازی The Sacred Hero به‌طور انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه نمی‌شود و بازیکن‌های پی‌سی نیز می‌توانند در سال ۲۰۱۸ آن را تجربه کنند.

دانلود با کیفیت 360p | دانلود با کیفیت HD 720p

چندی پیش اخباری مبنی بر احتمال عرضه بازی The Binding of Isaac: Afterbirth برای نینتندو سوییچ منتشر شد. سوییچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ میلادی (اسفند ۹۵ یا فروردین ۹۶) روانه بازار خواهد شد.

منبع zoomg
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده