گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

گردهمایی بزرگ برنامه نویسان ایران

اولین همایش PHP ایران مرداد ماه سال گذشته برگزار شد و هم‌اکنون قرار است همایشی دیگر با نام Coder Conf مرداد ماه امسال برگزار شود. بر این اساس از همه‌ی برنامه نویسان دعوت می‌شود که در این همایش شرکت کنند.

اولین همایش PHP ایران آخرین پنجشنبه مرداد ۱۳۹۴ در تهران برگزار شد. ۲۱ مقاله در این همایش تائید شده بود که با توجه به محدودیت‌های موجود ۱۳ مقاله توسط نویسنده‌ها در روز همایش ارائه شد.

پس از گذشت حدود یک سال، با توجه به علاقه و درخواست شرکت‌کننده‌های همایش PHP، قرار است گردهمایی بزرگ برنامه‌نویسان ایران و همایش گسترده‌‌تر برنامه‌نویسی با نام Coder Conf برگزار شود. بر این اساس از علاقمندان دعوت می‌شود در این رویداد شرکت کنند.

Coder Conf در هر برگزاری بورد‌های مختلفی خواهد داشت، رویداد پیش رو شامل دو بورد Server-side و Client-side خواهد بود. همچنین لازم به توضیح است بورد Server-side متشکل از PHP، Java، Node.js، Python و بورد Client-side شامل HTML، JavaScript و CSS است.

این همایش آخرین پنجشنبه‌ی مرداد ماه مورخ ۲۸ مرداد در تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان ولیعصر و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی (صبا)، پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری، پلاک ۱۱۷۶ برگزار می‌شود.

سال گذشته شرکت‌کننده‌ها از تهران، اصفهان، شیراز، همدان، کرمان، رشت و دیگر شهرها در این همایش حضور داشتند. همچنین تعداد شرکت‌کننده‌ها در ساعات مختلف تغییر می‌کرد و در کل بیش از ۴۰۰ نفر شرکت کردند که در ساعات مختلف حداقل ۳۵۰ نفر حضور داشتند. نتیجه برگزاری این همایش شامل کتابچه همایش، فیلم‌های رکورد شده از ارائه‌ها و همچنین سایت PHP Community بود.

لطفا جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به سایــــت همایــــش مراجعه کنید.

تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده