پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید به زودی برای کروم بوک پیکسل و R11 ایسر ارائه می‌شود

پشتیبانی از اپلیکیشن های اندروید به زودی برای کروم بوک پیکسل و R11 ایسر ارائه می‌شود

گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگانش اعلام کرد که در آینده‌ی نزدیک امکان استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید و گوگل پلی استور را در سیستم عامل کروم فراهم می‌کند، اما این ویژگی در تمام کروم بوک‌ها به یک باره در دسترس نخواهد بود. با زومیت همراه باشید.

گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود اعلام کرد که پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندروید را بصورت کامل در کنار امکان استفاده از گوگل پلی استور به همراه تمام اپلیکیشن‌هایش برای سیستم عامل کروم ارائه خواهد کرد.

شاید در ابتدا تصور بسیاری از افراد این بود که این ویژگی بصورت همزمان برای تمام محصولات مبتنی بر کروم بوک در دسترس خواهد بود، اما داستان اینگونه نیست و گوگل به نوبت کروم‌بوک‌های موجود در بازار را به لیست محصولاتی که از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند، اضافه می‌کند. برای مثال در حال حاضر تنها کروم بوک فلیپ ایسپس از این ویژگی پشتیبانی می‌کند.

گوگل دو مدل دیگر از لپ‌تاپ‌های خود را برای پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی در ماه ژوئن و جولای معرفی کرده که شامل کروم بوک R11/C738T از ایسر در کنار کروم بوک پیکسل ۲۰۱۵ گوگل است.

سایر کروم بوک‌های موجود در بازار پشتیبانی از گوگل پلی استور و اپلیکیشن‌های اندرویدی را تا پایان سال جاری میلادی یا تا اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی دریافت خواهند کرد.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا اضافه شدن اپلیکیشن‌های اندرویدی می‌تواند سرعت افزایش فروش کروم‌بوک‌ها را بیش از پیش افزایش دهد یا خیر؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده