تصمیم‌گیری برای فیلترینگ تلگرام به دوهفته دیگر موکول شد

تصمیم‌گیری برای فیلترینگ تلگرام به دوهفته دیگر موکول شد

به نظر می‌رسد تلگرام حداقل برای ۱۴ روز بیشتر به بقای خود در ایران ادامه خواهد داد! همانطور که روز گذشته در زومیت خواندید بنا بود امروز تکلیف فیلتر شدن یا نشدن شبکه‌ی اجتماعی تلگرام مشخص شود که این موضوع به لطف به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای کارگروه مربوطه به جلسه‌ی بعدی موکول شد.

محمدعلی اسفنانی در گفت وگو با خبرنگار مهر، در مورد تشکیل جلسه کارگروه تعیین مصادیق که بعد از ظهر امروز چهارشنبه برگزار شد، توضیح داد.

عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ گفت:

به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای این کارگروه، موضوع فیلتر شبکه اجتماعی تلگرام به جلسه آینده موکول شد. در این جلسه مباحث جلسه‌های اجتماعی فضای مجازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نسبت به نگرانی‌هایی که این شبکه‌ها برای کاربران ایجاد کرده‌اند، تبادل نظر شد.

اسفنانی با بیان اینکه قرار بود در این جلسه موضوع فیلتر شدن یا نشدن شبکه اجتماعی تلگرام به دلیل وجود برخی محتواهای نامناسب برای کاربران ایرانی مطرح شود، اضافه کرد:

به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای کارگروه این موضوع به جلسه‌ی آینده کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ موکول شد. در این جلسه یکسری از اعضا حضور نداشتند و به همین دلیل زمان برای تصمیم‌گیری فراهم نشد و اعضا در این زمینه رأی ندادند.

به گفته اسفنانی، جلسه آینده‌ی این کارگروه ۲ هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد.

از سراسر وب

بخش دیدگاه‌های این مقاله بسته شده است و امکان ارسال دیدگاه جدید یا مشاهده‌ی دیدگاه‌هایی که پیش ‌تر در این مطلب ارسال شده بودند، وجود ندارد.

بیشتر بخوانید