خدمات پست سریع بین المللی و داخلی اسکای اکسپرس

شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت اسکای اکسپرس با تخصص و تجربه بسیار در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات پست سریع بین‌المللی و داخلی تأسیس شد.
تبلیغات

شرکت پست سریع بین المللی و داخلی اسکای اکسپرس فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز و با بیش از یک دهه تجربه در طی سالیان گذشته افتخار ارائه خدمات برتر و متنوع به مشتریان ارجمند خود در حمل‌و‌نقل سریع کالا و مدارک از مبدا ایران به تمام نقاط دنیا و بالعکس، در بیش از ۲۰۰ کشور را داشته است.

قابلیت برجسته شرکت پست سریع بین‌المللی اسکای اکسپرس کیفیت مطلوب خدمات و قیمت‌های مناسب و ارجعیت بر ارائه سرویس به مقاصد کلیدی سراسر دنیا است، همچنین ازطریق سرویس حمل یکسره، سریع‌ترین زمان تحویل را فراهم آورده است و در هر لحظه امکان رهگیری مرسولات پستی و جدیدترین خدمات در بازارهای نوظهور و پر جنب و جوش تجارت الکترونیک را به مشتریان ارائه می‌دهد.

ارتباطات خوب و قدرتمند با شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و خارجی و نمایندگان پستی ایشان موجب گردیده تا این شرکت بتواند امکانات مورد نیاز برای تسهیل و تسریع حمل‌و‌نقل سریع کالا و مدارک را به‌صورت تجاری و پستی فراهم آورد و به‌طور مستمر متعهد به جایگاه اصلی خود بعنوان شرکتی پیشرو در صنعت حمل‌و‌نقل هوایی به‌صورت کارگو و کوریر است. 

skyexpress-2

شرکت اسکای اکسپرس با جدیدترین متدهای روز و روحیه پیشرو و خستگی ناپذیر جایگاه خود را با هرگونه تغییر در این صنعت حفظ کرده است و با تمرکز و اتصال به سیستم پستی روز دنیا و درنهایت رشد، برنامه های روشن برای سال‌های آینده با اهداف بلند پروازانه اما قابل دستیابی ادامه خواهد داد. هر معامله ای توسط سیستم عملیاتی مستقل اسکای اکسپرس پشتیبانی می‌گردد.

عملیات در بردارنده حمل‌و‌نقل زمینی، کوریر، نرم‌افزار فناوری اطلاعات سفارشی، مستندات جامع و سیستم سخت‌افزاری با کیفیت برای شبکه مؤثر است.  شرکت به دارایی های انسانی خود که بعنوان یک مزیت رقابتی محسوب می‌شود ایمان دارد. برای طی کردن مسیر پیشرفت، تمام کارکنان از شبکه‌های توسعه کاری منتخب شده‌اند.

آموزش فشرده شامل برنامه هایی جهت تشویق در ارتباط متقابل و از طرفی ایجاد محیطی برای انگیزه و رشد شخصی افراد است. چنین برنامه هایی از توسعه مهارت تخصصی عملیات، تدارکات و مدیریت حمل‌و‌نقل پشتیبانی می‌کند؛ سیستمی برای ارزیابی سالانه صلاحیت حرفه‌ای کارکنان.

 تلاش و اهداف همه مدیران متخصص و پرسنل مجرب این شرکت ارائه خدمات متنوع،مدرن و با کیفیت به همه شرکت‌ها، تجار، سازمانها، بازرگانان و مشتریان محترم است و امید است بتوانیم همراه خوب و مشاوره مناسب برای شما در جهت پیشرفت امور تجاری و شخصی تان باشیم. برای تسهیل در تحویل 24 ساعته، تیم امور مشتریان در دفتر تهران برای ارائه خدمات دردسترس هستند.

skyexpress-3

خدمات شرکت اسکای اکسپرس:

  • حمل سریع بین‌المللی
  • خدمات داخلی
  • حمل بار سنگین
  • تجارت الکترونیک
  • خدمات انبارداری
  • خدمات دیپلماتیک
  • بسته‌های پستی مربوط به صنعت داروسازی
  • خرید از وب سایت‌های سراسر دنیا

آدرس ایمیل: Info@skyexpress.co

سایت: Skyexpress.co

تلفن: 67992-021

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات