چگونه در کمتر از ده دقیقه رزومه ای کاملا حرفه‌ ای بسازیم؟

دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
همه ما احتمالا با افرادی روبرو شده‌ایم که در پیدا کردن شغل و ساختن مسیر حرفه‌ای خود دچار سردرگمی هستند و یا حتی خودمان در این شرایط هستیم. اما چگونه این تجربه را پشت سر بگذاریم؟
تبلیغات

 این مهم است بدانید که رزومه اولین ملاقات شما با کارفرما است. رزومه از موثرترین ابزارهایی است که می تواند برای معرفی توانمندی‌های شما مورد استفاده قرار گیرد. جالب است بدانید سازمان‌ها هنگام بررسی اولیه رزومه‌ها، در مدت زمانی بسیار کوتاه (طبق تحقیقات در کمتر از ۲۰ ثانیه)، در مورد قبول یا رد یک رزومه تصمیم گیری می‌کنند. اما با وجود اهمیت فراوان رزومه نویسی، معمولا افراد از مهارت‌های کافی برای نوشتن رزومه خود برخوردار نیستند و یا ایجاد یک رزومه حرفه‌ای و زیبا به کمک نرم افزارهای نوشتاری (مانند Word) دردسرساز است.

یکی از ابزارهایی که به خوبی می‌تواند به شما کمک کند تا دیگر دردسر های روش‌های سنتی ایجاد رزومه را نداشته باشید، رزومه سازهای آنلاین هستند که از جمله ویژگی‌های آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد در کمتر از ده دقیقه: شما به راحتی و در مدت زمانی کوتاه می‌توانید رزومه‌ای حرفه‌ای بسازید.
  • اشتراک گذاری آسان: شما از طریق لینک اختصاصی یا QR کد رزومه خود می‌توانید آنرا در اختیار سازمان‌ها و مخاطبان خود قرار دهید.
  • تصویری کامل و حرفه‌ای: طبقه بندی جامع و ساختارمند از کلیه اطلاعاتی که تصویری کامل از توانمندی‌ها و شایستگی‌های شما ارائه می‌دهد.
  • قالب های گرافیکی زیبا: شما می‌توانید رزومه خود در چند قالب زیبا و حرفه‌ای ذخیره و یا ارسال نمایید.
  • همه جا در دسترس: شما می‌توانید در هر مکان و زمانی به رزومه خود دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز آن را به صورت PDF دانلود نمایید.

اگر علاقه‌مند شده‌اید تا مانند حرفه‌ای‌ها رزومه آنلاین خودتان را داشته باشید، می توانید با استفاده از حرفه‌ای‌ترین رزومه ساز آنلاین در چند گام ساده رزومه خود را ایجاد نمایید.

تا به حال بیش از 160,000 نفر از طریق این رزومه ساز، رزومه خود را ایجاد کرده‌اند و در کنار آن توانسته‌اند رزومه حرفه‌ای خود را برای فرصت شغلی و استخدامی برترین سازمان‌ها در وبسایت تلنت یاب ارسال کنند.

 پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات