خودرو فرمول یک تیم رنو رونمایی شد

خودرو فرمول یک تیم رنو رونمایی شد

در فاصله یک‌ماه تا آغاز رقابت‌های فرمول یک ۲۰۱۹، تیم رنو نیز از خودروی جدید خود همراه‌با بهبود پیشرانه و شاسی رونمایی کرد. 

رنو از خودروی جدید فرمول یک RS19 برای فصل ۲۰۱۹ رونمایی کرد و امیدوار است بتواند فاصله خود را با سه تیم برتر کاهش دهد و در جمع مدعیان قرار گیرد. رنو معتقد است که حضور دنیل ریکیاردو درکنار نیکو هالکنبرگ می‌تواند با بهبود مستمر زیرساخت‌ها و هم‌افزایی، باعث بازگشتی موفقیت‌آمیز به رقابت‌های فرمول یک شود. 

دنیل ریکیاردو نیکو هالکنبرگ رنو

سیریل آبیتبول، مدیر تیم رنو در این زمینه گفت:

«ما کاملاً آماده هستیم و به نظر می‌رسد که زمان مناسبی برای تلافی اتفاقات ۳ سال گذشته باشد و به تلاش خود در این راه افتخار می‌کنیم. هنگامی که در اطراف انستون (Enstone) راه می‌رویم، احساس اشتیاق داریم از اینکه می‌توانیم در مسابقات فرمول یک شرکت کنیم. مرحله اول این طرح، بازسازی کامل تیم بود. همان‌طور که مشاهده می‌کنید تقریباً تمام مناطق کارخانه با بهبود روبه‌رو شده است. از جمله این پیشرفت‌ها می‌توان به تجهیزات تونل باد، ساخت، ماشین آلات و امکانات مسابقه اشاره کرد که برای دستیابی به بیشترین کارایی فراهم شد. مکان تیم در وایری (Viry) بیشتر تاکتیکی بود و برخی از تجهیزات ما طی هفته‌های آینده راه‌اندازی می‌شود. برنامه‌های زیادی برای سازگاری با مقررات فصل ۲۰۲۱ وجود دارد و ساختمان جدیدی نیز تا سال ۲۰۲۰ در این محل ساخته خواهد شد. امیدوارم تا سال ۲۰۲۰ بتوانیم کارگاه موتور جدید را راه‌اندازی کنیم. ما در انستون و وایری سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده‌ایم.»

Renault Formula 1 car / خودرو فرمول یک رنو

تیم رنو سال گذشته در جدول تیمی به جایگاه چهارم رسید و امیدوار است که در فصل جدید بتواند خود را به مرسدس، فراری و ردبول برساند. خودروی RS19 رنو با طرح رنگ سیاه و زرد ارائه شده است که تفاوت خیلی زیادی با خودروی این تیم در مسابقات فرمول یک ۲۰۱۸ ندارد. این تیم امیدوار است که با تلاش بیشتر و توسعه، همراه با استفاده از رانندگان ماهر بتواند فاصله‌ی خود با رقبا را کاهش دهد. بدون شک می‌توان نقش دنیل ریکیاردو را در فصل آینده برای تیم رنو بسیار حیاتی ارزیابی کرد؛ راننده‌ای که فصل گذشته به خوبی توانست همراه مکس وشتاپن، تیم ردبول را تا جایگاه سوم بالا بکشد. 

Renault Formula 1 car / خودرو فرمول یک رنو

هفته آینده تمرین پیش‌فصل ۲۰۱۹ در پیست بارسلونا کاتالونیا آغاز می‌شود و تمام تیم‌ها خود را برای شرکت در آن‌ آماده می‌کنند. درحالی‌که رنو نیز مانند سایر تیم‌ها خود را برای آزمایش پیش‌فصل آماده می‌کند، امیدوار است عملکرد این خودرو بهبود قابل توجهی داشته باشد. خودروی جدید رنو ویژگی‌های جالبی دارد که از آن جمله می‌توان به پیشرانه بهبود یافته و ساختار طراحی شاسی اشاره کرد و وعده‌ی استفاده از پاوریونیت تیم ردبول در انتهای فصل ۲۰۱۸ نیز داده شده است. 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده