گوشی تاشو وان پلاس اوپن ۲ تا سال ۲۰۲۵ عرضه نمی‌شود؟

سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
حالت clamshell در گوشی وان پلاس Open
نسل دوم گوشی وان پلاس اوپن احتمالاً بسیار دیرتر از آنچه انتظار داشتیم روانه‌ی بازار خواهد شد.
تبلیغات

وان پلاس اوپن به‌وضوح یکی از بهترین گوشی‌های تاشدنی سال ۲۰۲۳ بود؛ اما طبق شایعه‌‌ای جدید نباید تا سال ۲۰۲۵ منتظر رونمایی از نسخه‌ی بعدی آن باشیم.

افشاگری در ایکس ادعا می‌کند که رونمایی‌نشدن گوشی اوپو مدل فایند N5 در سال ۲۰۲۴ تقریباً قطعی است. به موجب همین اتفاق، معرفی گوشی وان پلاس اوپن ۲ نیز در سال ۲۰۲۴ انجام نخواهد شد.

وان‌پلاس و اوپو گوشی‌های وان‌پلاس اوپن و فایند N3 را به‌طور همزمان در سال ۲۰۲۳ معرفی کردند. این دو گوشی در حقیقت یک دستگاه هستند، با این تفاوت که وان‌پلاس اوپن نسخه‌ی ری‌برند‌شده‌ برای بازار جهانی است.

گفته می‌شود که عرضه‌ی وان‌پلاس اوپن ۲ برای سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است و این گوشی به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۴ مجهز خواهد بود؛ بنابراین شاید تأخیر وان‌پلاس به‌دلیل انتظار برای عرضه‌ی پردازنده‌ی نسل بعد کوالکام باشد تا در گوشی تاشدنی جدید خود از آن استفاده کند.

امسال چند گوشی تاشدنی در صف رونمایی قرار دارند. گوشی سامسونگ مدل گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ بزرگ‌ترین نام‌ها هستند. انتظار می‌رود گوشی پیکسل فولد نسل دوم نیز معرفی شود. شایعاتی وجود دارند که شیائومی اولین گوشی تاشدنی پوسته‌صدفی خود را با نام میکس فلیپ عرضه خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات