مایکروسافت لومیا 950 برای پشتیبانی از سرفیس پن برنامه‌ریزی شده بود

جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
به‌تازگی تصاویری از نمونه آزمایشی یکی از گوشی‌های هوشمند مایکروسافت با پشتیبانی از سرفیس پن فاش شده است؛ البته این محصول هیچ‌گاه وارد بازار نشد.
تبلیغات

پیش از اینکه یک محصول به بازار شود، شرکت سازنده نمونه‌های آزمایشی متعددی را از آن توسعه می‌دهد. این موضوع برای آخرین پرچم‌دار مایکروسافت در بازار گوشی‌های هوشمند یعنی لومیا ۹۵۰ نیز صادق است؛ محصولی که در ابتدا قرار بود از سرفیس پن پشتیبانی کند اما نسخه‌ی نهایی آن چنین قابلیتی به همراه نداشت. 

گوشی ویندوزی مایکروسافت
مقاله‌های مرتبط:

  به‌تازگی ویدیویی از نمونه آزمایشی گوشی لومیا ۹۵۰ فاش شده است که خبر از پشتیبانی نمونه‌های ابتدایی پرچم‌دار مجهز به ویندوز 10 موبایل مایکروسافت از سرفیس پن، مانند محصولات اخیر سری سرفیس می‌دهد. در ابتدا این گوشی از فناوری N-Trig بهره می‌برد که البته در نسخه‌های نهایی شاهد حذف این قابلیت بودیم. 

  نمونه‌ی فاش‌شده از قابلیت‌های بیشتری نسبت به نسخه نهایی برخوردار است؛ گفته می‌شود مدل آزمایشی لومیا ۹۵۰ از ویژگی‌هایی نظیر Active Sides و Smart Covers پشتیبانی می‏‌کند. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشرشده را مشاهده کنید:

  با اینکه مایکروسافت از بازار گوشی‌های هوشمند خارج شده است و با وجود گذشت دو سال از عرضه آخرین گوشی ویندوزی ردموندی‌ها، گمانه‌زنی‌ها به این موضوع اشاره دارند که سرفیس فون با طراحی تاشو توسط مایکروسافت ارائه خواهد شد. گفته می‌شود سرفیس فون با بهره‌گیری از دو صفحه‌نمایش، از سرفیس پن نیز پشتیبانی خواهد کرد. در رابطه با این محصول، شایعات و گمانه‌زنی‌های مختلفی وجود دارد؛ اما مدیران اجرایی مایکروسافت مدعی هستند که محصول جدید آن‌ها، دسته‌بندی متفاوتی در بازار سخت‌افزار به‌ وجود خواهد آورد و هیچ شباهتی به گوشی‌های هوشمند کنونی ندارد.

  درصورتی‌که مایکروسافت لومیا ۹۵۰ را با پشتیبانی از سرفیس پن و امکانات بیشتری عرضه کرده بود، آیا آن‌ را انتخاب می‌کردید؟

  تبلیغات
  داغ‌ترین مطالب روز
  تبلیغات

  نظرات

  تبلیغات