گلکسی اس 7 سامسونگ بدنه منیزیمی خواهد داشت

سه‌شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴
مطالعه 2 دقیقه
در کنار خبرهایی که از معرفی و عرضه زود هنگام گلکسی اس ۷ شنیده می‌شود امروز خبر جدیدی از چین، احتمال استفاده‌ی سامسونگ از آلیاژ منیزیم و شیشه در گلکسی اس ۷ را قوت می‌بخشد. با ما در زومیت همراه باشید.
تبلیغات

با توجه به حجم بالای شایعات در مورد گلکسی اس ۷ رونمایی زودهنگام آن توجیه‌پذیر خواهد بود. طرفداران سامسونگ بی‌صبرانه برای معرفی نسل جدید پرچمدار محبوب سامسونگ یعنی گلکسی اس ۶ لحظه‌شماری می‌کنند گزارشات از یک ارتقای بزرگ در گلکسی اس ۷ حکایت دارند.

خبرهایی که از چین به گوش می‌رسد نشان از ترکیب یک بدنه‌ی منیزیمی با شیشه دارد. سامسونگ با این تغییر قطعا به دنبال ایجاد حس بهتری در کاربران است استفاده از این ترکیب علاوه بر افزایش استحکام دستگاه باعث افزایش کیفیت اس ۷ خواهد شد. گزارشات از بهره‌مندی این پرچمدار از چیپ SABRE 9018AQ2M تولید شده در ESS تکنولوژی حکایت دارد که سامسونگ از آن برای دستیابی به کیفیت صدای ممتاز در گلکسی اس ۷ استفاده خواهد کرد. این چیپ با بهره‌مندی از نسبت سیگنال به نویز ۱۲۹ دسی‌بل و پشتیبانی از فرمت‌هایی مانند DSD و PCM تا ۳۲ بیت و ۳۸۴ کیلوهرتز ممکن است یکی از مهم‌ترین برگ‌های برنده سامسونگ برای جذب بیشتر مشتری باشد.

این چیپ به کاربر اجازه می‌دهد تا در هنگام گوش کردن به موسیقی دیجیتال و استریم شده تجربه‌ای همانند حالت آنالوگ داشته باشد. همه این اخبار با علاقه سامسونگ به خرید سرویس استریم موسیقی Hi-Fi تیدال (متعلق به Jay-Z) همزمان شده است تا به نوعی درستی این شایعات را تصدیق کنند. سامسونگ با استفاده از تراشه مورد استفاده در گلکسی اس ۷ قصد دارد دوست‌داران موسیقی را به سمت پرچمدار جدید خود بکشاند برای مشاهده نتایج این تلاش‌ها باید تا زمان عرضه و معرفی گلکسی اس ۷ صبر کرد.

برای مشاهده تمامی مطالب مرتبط با گلکسی اس ۷ به آدرس zoomit.ir/product/list/mobile/samsung/ مراجعه کنید

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات