آیفون 6 اس و 6 اس پلاس به ترتیب چگالی پیکسلی 488 و 460 پیکسل در هر اینچ خواهند داشت

دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۴
مطالعه 2 دقیقه
فاش کننده‌ی نام آشنا Kjuma، قبل از معرفی دو آیفون جدید در روز چهارشنبه، اطلاعاتی از این دو گوشی را فاش کرده است که مهم‌ترین نکته رزولوشن بکار گرفته شده در صفحات نمایش آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس است. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

بنابر اطلاعات فاش شده در حساب کاربری Kjuma، آیفون ۶ اس دارای صفحه نمایش ۴.۷ اینچی با رزولوشن ۲۰۰۰ در ۱۱۲۵ پیکسل و آیفون ۶ اس پلاس دارای صفحه نمایش ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۱۲۴۲ در ۲۲۰۸ پیکسل خواهند بود.

برای مقایسه‌ی بهتر با نسل‌های گذشته باید گفت که آیفون ۶ دارای رزولوشن ۱۳۳۴ در ۷۵۰ پیکسل و آیفون ۶ پلاس دارای رزولوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ بودند. این بهبود در رزولوشن صفحه نمایش در حالی اتفاق می‌افتد که شایعات گذشته خبر از رزولوشن مشابه برای نسل جدید آیفون‌ها می‌دادند.

به علاوه در شبکه‌ی اجتماعی ویبو شاهد انتشار نتایج بنچمارک منتسب به آیفون ۶ اس هستیم که بنابر ادعای فاش کننده، این تست روز پنج‌شنبه گرفته شده است. آیفون ۶ اس در این بنچمارک دارای تراشه‌ی A9 اپل با فرکانس عملکرد ۱.۸ گیگاهرتز برای هر هسته، بوده است. آیفون ۶ اس در این بنچمارک در عملکرد تک هسته امتیاز ۲۲۴۸ و در عملکرد چند هسته امتیاز ۴۰۳۶ را کسب کرده است.

البته خبر خوب این است که برای اطلاع از صحت شایعات لازم به انتظار به مدت طولانی نیست چرا که گوشی‌های جدید اپل روز چهارشنبه در سالن بیل گراهام شهر سن‌فرانسیسکو، معرفی خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات