عرضه‌ آیفون 6c در هاله‌ای از ابهام

عرضه‌ آیفون 6c در هاله‌ای از ابهام

در هفته‌های اخیر اخبار متعددی در خصوص نسل جدید آیفون 6c اپل منتشر شده است. ایوان بلس دیروز با انتشار توییتی اعلام کرد که آیفون 6c به همراه آیفون‌های جدید اپل روانه‌ی بازار خواهد شد؛ حال آنکه اخبار جدید وجود چنین گوشی هوشمندی را در کنار آیفون‌های جدید اپل تکذیب کرده است.

فیکسو یک کمپانی بازاریابی موبایل آمریکایی است که رد مربوط به آیفون‌های جدید اپل را از فایل‌های لاگ پیدا کرده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط این کمپانی، اپل دو گوشی هوشمند جدید را با کد آیفون ۸.۱ و آیفون ۸.۲ در اختیار دارد. آیفون ۶ و ۶ پلاس اپل که سال گذشته معرفی شدند، از کد آیفون ۷.۱  و آیفون ۷.۲ استفاده کرده بودند که با توجه به این موضوع می‌توان چنین استنباط کرد که اطلاعات جدید مربوط به آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس است.

البته باید به این نکته اشاره کرد که شاید آیفون 6c با کد دیگری شناخته شده و روانه‌ی بازار شود. آیفون 5c متعلق به دو سال پیش است و از این رو شاید کد نسل جدید این گوشی هوشمند آیفون ۷.۳ باشد؛ حال آنکه چنین کدی نیز در لاگ‌های فاش شده گزارش نشده است.

فیکسو گزارش داده که گوشی‌های هوشمند جدید در کشور آمریکا بسیار فعال بوده‌اند. همچنین بای به کشورهای برزیل و آلمان نیز اشاره کرد که نشان دهنده‌ی فرآیند آزمایش این گوشی‌های هوشمند در کشورهای مورد نظر است.

هنوز نمی‌توان در خصوص وجود یا عدم وجود آیفون 6c اظهار نظر کرد. برای اطمینان از این موضوع باید تا ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) که در آن اپل مراسم معرفی محصولات خود را برگزار می‌کند، صبر کرد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده