دیسکاوری S1 با اولین نمایشگراچ‌دی ۳ بعدی بدون نیاز به عینک معرفی می شود

شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۱
مطالعه 2 دقیقه
پیش از این گوشی‌هایی نظیر EVO 3D‌ اچ‌تی‌سی و اپتیموس 3D‌ ال‌جی را دیده بودیم. هر دو گوشی به نمایشگر سه بُعدی بدون نیاز به عینک مخصوص برای استفاده مجهز بودند؛ ولی رزولوشن این گوشی‌ها پایین‌تر از اچ‌دی بود.به نظر می‌رسد محصول جدیدی با نمایشگر ۳ بُعدی که برای اولین بار دارای رزلوشن اچ‌دی است در راه است.
تبلیغات

‌ EVO اچ‌تی‌سی دارای نمایشگری با رزولوشن ۵۴۰ در ۹۶۰ بود و اپتیموس 3D‌ ال‌جی نمایشگری با رزولوشن ۴۸۰ در ۸۰۰ داشت. حالا شرکت VKWorld درصدد است تا اولین گوشی مجهز به نماشگر سه بُعدی را با کیفیت اچ‌دی به بازار عرضه کند. این گوشی به نمایشگر ۵.۵ اینچی که با گوریلا گلس ۳ محافظت می‌شود و رزولوشن ۷۲۰ در ۱۲۸۰ مجهز خواهد بود و دارای تراکم پیکسلی ۲۶۷ پیکسل در اینچ است.

دو گوشی ذکر شده از ال‌جی و اچ‌تی‌سی هم در نوع خود محصولات جالبی بودند و نمایش ۳ بعدی از برخی ویدیوهای یوتیوب ارائه می‌کردند. آن‌ها همچنین به لطف دوربین‌های خود قابلیت عکسبرداری سه بُعدی را هم به کاربر ارائه می‌کردند (البته هنوز هیچ نشانه‌ای مبنی بر مجهز بودن دیسکاوری اس 1 به دوربین با لنز دوگانه برای عکسبرداری سه بعدی در دست نیست).

v b

در آن زمان برخی کاربران از احساس تهوع و سرگیجه خود حین کار با گوشی‌های EVO 3D‌ اچ‌تی‌سی و اپتیموس 3D‌ ال‌جی خبر دادند. به هر حال حالا مدت‌ها از زمان عرضهd دو مدل متعلق به ال‌جی و اچ‌تی‌سی گذشته و خیلی جذاب است که ببینیم فناوری نمایشگرهای سه بُعدی بدون نیاز به عینک چقدر پیشرفت کرده است.

هنوز در مورد این که چه زمانی این گوشی عرضه خواهد شد و قیمت آن چقدر خواهد بود خبری ارائه نشده است. نظر شما در مورد نمایشگرهای ۳ بعدی بدون نیاز به عینک چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات