گلکسی اس 7 برای رقابت با آیفون 6S، نیمه‌ی دوم 2015 روانه‌ی بازار می‌شود [بروزرسانی]

چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۴
مطالعه 2 دقیقه
پس از انتشار اخباری در خصوص عرضه‌ی زودتر از موعد مقرر گلکسی نوت 5 به بازار برای رقابت یا آیفون 6S، حال شنیده‌ها حکایت از این دارد که کمپانی کره‌ای، گلکسی S7 را نیز به جای نیمه‌ی اول سال 2016 میلادی، نیمه‌ی دوم سال جاری روانه‌ی بازار خواهد کرد.
تبلیغات

براساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های کره‌ای، سامسونگ در نظر دارد تا گلکسی S7 را در نیمه‌ی دوم سال 2015 میلادی برای رقابت با آیفون 6S روانه‌ی بازار کند. رسانه‌های کره‌ای این خبر را به نقل از منابع داخلی منتشر کرده‌اند. به گفته‌ی این افراد، سامسونگ کار روی گلکسی S7‌ را 2 تا 3 ماه پیش از موعد همیشگی آغاز کرده است. سامسونگ در اوایل سال جاری میلادی نسل جدید گلکسی S را روانه‌ی بازار کرده و آغاز روند طراحی و تولید پیش از موعد این گوشی‌هوشمند، عرضه‌ی آن در اواخر سال 2015 را نوید می‌دهد.

براساس اطلاعات ارائه شده، سامسونگ چرخه‌ی کاری 12 ماهه دارد. سامسونگ به منظور مقابله با آیفون 6S درنظر دارد تا پرچمدار خود را در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی روانه‌ی بازار کند. در کنار عرضه‌ی گلکسی نوت 5 و گلکسی S7، گمانه‌هایی نیز مبنی بر عرضه‌ی یک نسخه‌ی دیگر از پرچمداران سامسونگ منتشر شده است. بنابر شنیده‌ها این نسخه که سایز بزرگ‌تری نیز دارد، گلکسی S7 اج پلاس (Galaxy S7 Edge Plus) نام خواهد گرفت.

هرچند در پیش گرفتن چنین سیاستی می‌تواند عرصه را در نیمه‌ی دوم سال برای اپل تنگ کند، اما سامسونگ را نیز از دست یافتن به فروش بالاتر در مورد پرچمدار کنونی با مشکلاتی روبرو خواهد کرد. دیروز گزارشی منتشر شده بود که نشان از پیش‌بینی فروش 45 میلیون دستگاه گلکسی S6 و S6 اج تا پایان سال داشت.

بروزرسانی:

پس از انتشار شایعات در خصوص معرفی گلکسی اس 7 در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی، تیم بازاریابی سامسونگ در واکنش به این خبر، تغییر برنامه‌های سامسونگ را در مورد عرضه‌ی پرچمدارانش به بازار، منفی عنوان کرد. یکی از اعضای تیم بازاریابی سامسونگ در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

کمپانی سامسونگ به تعهدات خود مبنی بر عرضه‌ی گوشی‌های هوشمندش در زمان‌های مشخص شده پایبند است و محصولات سری گلکسی S نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با این وجود به نظر می‌رسد مقابله با نسل جدید آیفون‌ها بر دوش گلکسی نوت 5 و سایر گوشی‌های هوشمندی خواهد بود که این کمپانی طی ماه‌های پیش رو روانه بازار می‌کند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات