برخی ویژگی‌های گلکسی اس 6 توسط شاخه‌ی نروژ سامسونگ فاش شد

برخی ویژگی‌های گلکسی اس 6 توسط شاخه‌ی نروژ سامسونگ فاش شد

شاخه‌ی نروژ سامسونگ ممکن است برخی از ویژگی‌های گلکسی اس 6 سامسونگ را فاش کرده باشد. این شعبه‌ی رسمی سامسونگ سه شایعه را با همراهی سه تصویر عجیب و غریب منتشر کرده که بصورت زیرکانه‌ای به سه مورد از ویژگی‌های گلکسی اس 6 اشاره می‌کند.

 یکی از این شایعات با این عبارت همراه شده که «یکی از ویژگی‌های احتمالی، می‌تواند اسپیکرهای استریو در قسمت جلوی دستگاه باشد.» در شایعه‌ی دوم گفته شده «انتظار می‌رود گلکسی جدید دستگاهی با دوام باشد.» و در نهایت شایعه‌ی سوم مدعی است که «نمایشگر گلکسی جدید سامسونگ قرار است از سه جهت قابل دستیابی باشد.» شایعه‌ی اول تا پیش از این مطرح نشده بود اما شایعه‌ی دوم می‌تواند اشاره به بدنه‌ی فلزی دستگاه داشته باشد؛ در حالی که شایعه‌ی سوم به وضوح در خصوص سه‌وجهی بودن نمایشگر و خمیدگی آن در دو سو مطرح شده است. موارد دوم و سوم را در زومیت تایید کردیم و تردیدی نداریم که در گلکسی اس 6 اج شاهد آن‌ها خواهیم بود.

Countdown-timer-ticks-down-toward-the-unveiling-on-March-1st

Will-the-Samsung-Galaxy-S6-have-front-facing-stereo-speakers

Will-the-Samsung-Galaxy-S6-protect-against-drops-and-the-elements

Will-the-Samsung-Galaxy-S6-have-curved-glass-over-both-sides

این یکی از موارد نادر است که سازنده‌ی گوشی هوشمند، مستقیما شایعات را در آغوش گرفته  و به آن‌ها دامن می‌زند. بنابراین احتمال این مساله که گلکسی اس 6 سامسونگ در مقابل ضربه و افتادن مقاوم باشد، نمایشگری سه‌وجهی داشته و در نهایت از اسپیکرهای استریو در قسمت جلویی بهره ببرد قوت می‌گیرد.

همچنین یک شمارش معکوس نیز در یکی از تصاویر قرار گرفته به زمان مراسم سامسونگ در تاریخ ۱۰ اسفند اشاره دارد. انتظار می‌رود در این مراسم که پیش از آغاز به کار نمایشگاه MWC 2015 برگزار می‌شود از گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج رونمایی شود.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید