آیفون 6 یک هفته قبل از معرفی مردم را به صف کرده است

پنج‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۱
مطالعه 2 دقیقه
آیفون ۶ یا هر چیزی که اپل قرار است آن را نام گذاری کند، هنوز معرفی نشده است. اما مردمی هستند که از الان برای این دستگاه صف بسته‌اند. CNBC گزارش می‌دهد که هم‌اکنون حداقل ۵ مصرف کننده کمپ برای خود درست کرده‌اند و در خیابان پنجم شهر نیویورک جایی که اپل استور قرار دارد، منتظر نسل بعد آیفون هستند.
تبلیغات

 این مورد چیز نامتداولی نیست و در سال‌های پیشین نیز زمانی که اپل قصد داشته محصول پرچم‌دار و اصلی خود را رونمایی یا عرضه کند، مردم صف‌های را در مقابل فروشگاه‌های این شرکت تشکیل می‌داده‌اند. اما امسال این صف‌ها خیلی زود تشکیل شده‌اند و حتی از چند ماه قبل نیز شاهد تشکیل چنین صف‌هایی بوده‌ایم.

CNBC زمانی که با برخی از این افراد که در خیابان پنجم نیویرک صف بسته‌اند مصاحبه می‌کند،  اغلب آن‌ها از انتظارششان برای آیفون ۶ می‌گویند. آن‌ها امیدوارند که اپل زمان عرضه را نزدیک به همان ۱۸ شهریور که محصول معرفی می‌شود نزدیک کند. این شور و علاقه نشان از انتظار بالای آن‌ها از محصول جدید اپل است که پس از شایعات، گمانه‌ زنی‌ها و صد‌ها تصویر لو رفته حالا بسیار بیشتر حس می‌شود.

ظاهرا آیفون ۶ اپل قرار است در دو نسخه و با دو اندازه متفاوت به بازار عرضه شود، البته هنوز مشخص نیست که اپل در کنفرانس خود از کدام نسخه رونمایی خواهد کرد. ممکن است هر دو نسخه و با اندازه‌های متفاوت معرفی شوند. آیفون ۴.۷ اینچی اپل احتمالا به تاچ آیدی پیشرفته، دوربین و باتری بهبود یافته، طراحی جدید و پردازنده A8 مجهز خواهد بود.

در هر حال هنوز پنج روز تا روز رونمایی این محصول و شاید چند هفته تا عرضه آیفون‌های جدید اپل مانده است پس چاره‌ای جز صبر کردن برای طرفداران این شرکت وجود ندارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات