تماشا کنید: ویدیوهای سامسونگ برای معرفی گلکسی نوت 7

تماشا کنید: ویدیوهای سامسونگ برای معرفی گلکسی نوت 7

سامسونگ ساعاتی پیش گلکسی نوت ۷ را رونمایی کرد. گلکسی نوت ۷ با ظاهری زیباتر و سخت‌افزاری قدرتمنددر مقایسه با نسل پیشین رونمایی شده است. این کمپانی برای معرفی نسل جدید فبلت خود، ویدیوهایی را منتشر کرده که در ادامه می توانید آنها را تماشا کنید. با زومیت همراه باشید.

گلکسی نوت ۷ سامسونگ بالاخره پس از انتشار شایعات و تصاویر فراوان رونمایی شد. این گوشی هوشمند با بهره‌گیری از قابلیت‌های سخت افزاری جدیدی راهی بازار شده است که از جمله‌ی آن می‌توان به سنسور عنبیه چشم، گواهی IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار و همچنین نمایشگری که در طرفین دارای خمیدگی است، اشاره کرد.

کره‌ای‌ها برای معرفی کامل گوشی هوشمند خود دو ویدیو را منتشر کرده‌اند که در هر دو ویدیو شاهد تاکید ویژه‌ای روی قابلیت‌های قلم S Pen این گوشی هوشمند هستیم. در واقع گلکسی نوت ۷ را باید بهترین گزینه‌ی موجود در بازار برای افرادی بدانیم که دوست دارند تا با قلم از گوشی هوشمند استفاده کنند. سامسونگ با علم به این موضوع هر ساله قابلیت‌های جدیدی را به قلم گوشی هوشمند خود اضافه کرده و تجربه‌ی استفاده از آن را به قلم‌های طبیعی نزدیک‌تر می‌کند، هرچند امکانات جدیدی نیز برای تسهیل استفاده از آن اضافه می‌شود.

قلم S Pen جدید از ویژگی‌های جدیدی نظیر ترجمه به مدد سرویس ترجمه‌ی گوگل و همچنین امکان تبدیل بخشی از محتوای در حال نمایش به تصاویر GIF برخوردار است. اما این تنها ویژگی گلکسی نوت نیست و باید به سخت‌افزار قدرتمند و سریع برای اجرای سریع و بی‌نقص بازی‌ها روی این گوشی هوشمند در کنار ویدیو‌هایی با قابلیت پخش در حالت فعال HDR اشاره کرد که این گوشی را به عنوان یک گزینه‌ی خوب برای سرگرمی تبدیل می‌کند.

در ادامه می تونید ویدیوهای سامسونگ را به نظاره بنشنید.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده