گلکسی نوت 7 در رنگ های طلایی، نقره‌ ای، مشکی و آبی عرضه می شود

گلکسی نوت 7 در رنگ های طلایی، نقره‌ ای، مشکی و آبی عرضه می شود

بالاخره گلکسی نوت ۷ به صورت معرفی شد. حال تصاویری از مدل‌های مختلف این محصول در رنگ‌بندی‌های مختلف منتشر شده است. گلکسی نوت امسال در رنگ‌های طلایی، مشکی، آبی و نقره‌ای عرضه خواهد شد. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه شوید.

سامسونگ دقایقی پیش جدیدترین محصول خود از سری گوشی‌های هوشمند گلکسی نوت را رسما معرفی کرد و همانطور که بارها در شایعات مرتبط با این موضوع اعلام شده بود، نام این دستگاه گلکسی نوت ۷ انتخاب شده و این در حالی است که این محصول نسل ششم نوت محسوب می‌شود. مثل همیشه کمپانی سامسونگ فبلت جدید خود را در چند رنگ در دسترس مشتریان قرار می‌دهد و در این مطلب قصد داریم به رنگ‌های در نظر گرفته شده به این محصول بپردازیم.

گلکسی نوت ۷ در رنگ طلایی در دسترس مشتریان خواهد بود، هرچند که سامسونگ این رنگ را طلایی پلانتینیوم نام نهاده است. لازم به ذکر است که گلکسی نوت در این رنگ، در کشور آمریکا عرضه نخواهد شد که همین مورد یک نکته نا امید کننده به نظر می‌رسد، چراکه مطمئنا افرادی وجود دارند که رنگ طلایی را بیش از رنگ‌های دیگر ترجیح می‌دهند.

note 7

رنگ بعدی در نظر گرفته شده برای گلکسی نوت ۷، نقره‌ای است. این رنگ برای اولین بار در زمان گلکسی نوت ۵ مورد استفاده قرار گرفت و پس از آن نیز شاهد ارائه نسخه نقره‌ای رنگ گلکسی اس ۶ اج پلاس بودیم. مطمئنا این رنگ، در واقع رنگ‌بندی محسوب نمی‌شود، اما باید گفت رنگ نقره‌ای در میان سایر گزینه‌های موجود، احتمالا اولین انتخاب افراد نخواهد بود. نکته مثبت مدل نقره‌ای رنگ گلکسی نوت ۷ این است که رنگ یاد شده بسیار خوب به نظر می‌رسد و در کنار فریم فلزی این گوشی‌هوشمند حس خوبی را به ببیننده منتقل می‌کند.

note 7 blue

رنگ جدید در نظر گرفته شده برای گلکسی نوت ۷ نیز آبی است. البته سامسونگ برخی از پرچمداران قبلی خود را نیز در آبی عرضه کرده که البته با رنگ آبی گلکسی نوت ۷ کمی متفاوت است. رنگ آبی نوت ۷ به نظر کمی سردتر بوده و شفافیت شیشه قرار گرفته بر روی آن هماهنگی خوبی را به وجود آورده است. همین عامل باعث شده که رنگ آبی گوشی‌هوشمند یاد شده با رنگ آبی عمیق‌تری که در پرچمداران قبلی سامسونگ استفاده شده بود، تفاوت داشته باشد.با توجه به جدید بودن این رنگ، شاید این گزینه نیز اولین انتخاب افراد نباشد، اما احتمالا کاربرانی هستند که این رنگ را ترجیح دهند.

note 7

در نهایت به رنگ مشکی می‌رسیم که سامسونگ تصمیم گرفته جدیدترین گلکسی نوت خود را در این رنگ‌بندی نیز عرضه کند. نکته بسیار خوبی در مورد طراحی این رنگ مشکی وجود دارد. به گفته‌ی نویسنده وب‌سایت androidauthority مدل مشکی گلکسی نوت ۷ نسبت به مدل مشکی سایر گوشی‌های هوشمند بهترین است. البته این موضوع کاملا سلیقه‌ای بوده و هر رنگ مورد نظر هر فرد احتمالا با افراد دیگر تفاوت دارد.

در نهایت پس از مدت‌ها شایعه، با معرفی گلکسی نوت ۷ حالا می‌توانیم این محصول را در رنگ‌های مختلف مشاهده کنیم. لازم به اشاره است که سامسونگ امسال مدل سفید رنگ تولید نکرده و این در حالی است که رنگ سفید در بین سایر پرچمدار‌های بازار، یکی از بهترین مدل‌های ممکن محسوب می‌شود. در هر حال با توجه به تصمیم سامسونگ مبنی بر عدم عرضه گلکسی نوت ۷ در رنگ سفید، احتمالا طرفداران این رنگ، کمی نا امید خواهند شد.

حال نوبت شما است که بگویید کدام رنگ از گلکسی نوت ۷ را ترجیح می‌دهید؟ نظر خود را در این مورد در بخش دیدگاه‌ها با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده