بخش موبایل سامسونگ، پردرآمد ترین بخش این کمپانی بوده است

جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
بخش موبایل کمپانی سامسونگ، در سه ماهه دوم امسال نیز مانند سه ماهه نخست، پر‌درآمد‌ترین بخش این شرکت بود. فروش خوب گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج، تأثیر زیادی در این آمار داشته است. در ادامه با زومیت همراه باشید تا گزارش سه ماهه دوم این کمپانی را بررسی کنیم.
تبلیغات

سود عملیاتی کمپانی سامسونگ در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ مطابق انتظارات به ۸.۱۴ تریلیارد وون (۷.۲ میلیارد دلار) رسید تا این سه ماهه، پر‌درآمد‌ترین دوره در طی دو سال گذشته باشد. کمپانی کره‌ای گزارش جزئیات در‌آمدی سه ماهه دوم خود را منتشر کرده است که درآمد ۵۰.۹۴ تریلیارد وون (۴۵ میلیارد دلار) داشته است و این نشان‌دهنده‌ی افزایش حدود ۲.۴۰ تریلیاردی نسبت به دوره مشابه سال گذشته است. این افزایش به دلیل فروش بالای گوشی‌های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج و همچنین فروش خوب نسخه‌های میان‌رده و پایین‌رده سری‌های A و J است. بر اساس اظهارات تحلیلگران، سامسونگ در این سه ماهه حدود ۷۸ میلیون گوشی را ارسال کرده است.

Galaxy A9 2016

در حقیقت بخش موبایل این کمپانی برای دومین دوره پیاپی، پر‌درآمد‌ترین بخش این کمپانی بوده است. در‌آمد این بخش در سه ماهه دوم، ۴.۳۲ تریلیارد وون (۸.۳ میلیارد دلار) بوده که بیش از دو برابر دوره مشابه در سال گذشته است. سامسونگ عنوان کرده که با عرضه پرچمدار جدید خود ، انتظار فروش خوبی را در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ خواهد داشت. مشخصا این کمپانی در ارتباط با گوشی گلکسی نوت جدید سخن گفته است که قرار است در تاریخ ۲ آگوست (۱۲ مرداد) در نیویورک معرفی شود.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا سامسونگ می‌تواند در نیمه دوم سال نیز فروش بالایی داشته باشد؟ فروش گلکسی نوت جدید را موفقیت‌آمیز ارزیابی می‌کنید یا خیر؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات