گلکسی اس 7 اکتیو سامسونگ با طراحی کویری رویت شد

سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴
مطالعه 2 دقیقه
از آنجا که از زمان معرفی گلکسی اس ۴ سامسونگ همواره شاهد معرفی نسخه‌ی اکتیو پرچمداران سامسونگ بوده‌ایم، بسیاری از علاقمندان در انتظار معرفی گلکسی اس ۷ اکتیو در سال ۲۰۱۶ هستند. به تازگی تصویر جدیدی از این گوشی هوشمند فاش شده است. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

این روزها فاش شدن تصاویر و اطلاعاتی از مشخصات سخت‌افزاری گوشی‌های هوشمند قبل از معرفی رسمی آن‌ها، چیز عجیبی نیست. از آنجا که تبلیغات زیادی برای این گوشی‌ها صورت می‌گیرد، معمولا پول زیادی هم برای مراسم رونمایی خرج می‌شود و هرچه این پول بیشتر باشد معمولا مردم بیشتری هم درگیر ماجرای معرفی آن گوشی خاص می‌شوند. در این مرحله است که دیگر شایعات پایان می‌پذیرند و در رابطه با گلکسی S7 Active سامسونگ نیز به نظر می‌رسد که به این مرحله رسیده‌ایم؛ چرا که تصاویر واضحی از این گوشی هوشمند منتشر شده و حالا evleaks@ تصویر جدید دیگری را نیز منتشر کرده است.

به نظر می‌رسد که این نسخه از گلکسی اس ۷ اکتیو به رنگ کویری باشد. با توجه به این که AT&T نسخه‌ی اکتیو گلکسی اس‌های سامسونگ را از زمان گلکسی S4 ارائه می‌دهد، تقریبا قابل پیش‌بینی است که امسال هم با نسخه‌ی اکتیو گلکسی اس ۷ مواجه باشیم. از نظر ظاهری گلکسی اس ۷ اکتیو فرق چندانی با نسخه‌ی سال گذشته خود ندارد و از نظر سخت‌افزاری انتظار مشخصاتی کاملا مشابه با گلکسی اس ۷ را داریم؛ یعنی اسنپدراگون ۸۲۰ و دوربین بهبود‌یافته‌ی ۱۲ مگاپیکسلی و غیره در نسخه‌ی اکتیو نیز وجود دارند.

اگر احیانا با نسخه‌های اکتیو گلکسی های سامسونگ که با همکاری AT&T به بازار عرضه می‌شوند آشنایی ندارید، باید بگوییم که  این نسخه‌ از گوشی‌ها از نظر سخت‌افزاری شبیه به سایر گوشی‌های گلکسی S سامسونگ هستند؛ با این تفاوت که از نظر مقاومت و استانداردهای IP در سطح بالاتری از مقاومت در برابر ضربه و ضد آب و گرد و غبار هستند. 

بنابراین اگر به دنبال گوشی هوشمندی هستید که تمام مشخصات سخت‌افزاری گوشی‌های هوشمند پرچمدار را داشته باشد و به سرعت و قدرت آن‌ها باشد، ولی مقاومت بیشتری در برابر ضربه از خود نشان دهد، گلکسی اس ۷ اکتیو برای شما ساخته شده است. البته هنوز زمان دقیق معرفی رسمی این گوشی هوشمند مشخص نشده، ولی اگر طی هفته‌های آینده شاهد معرفی آن باشیم، به هیچ وجه شگفت‌زده نمی‌شویم. آیا شما تجربه‌ی استفاده از گلکسی اس‌های اکتیو را داشته‌اید؟ لطفا تجربیات خود را با ما و خوانندگان زومیت به اشتراک بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات