تولید انبوه آیفون 6 احتمالا از هفته‌ی آینده آغاز خواهد شد

تولید انبوه آیفون 6 احتمالا از هفته‌ی آینده آغاز خواهد شد

در حال حاضر منطق حکم می‌کند که با وجود تمام شایعات مطرح شده در خصوص نسل جدید آیفون، تصور کنیم که اپل این دستگاه را همچون همیشه در سپتامبر معرفی کند. بنابراین با فرض معرفی در سپتامبر، مایه‌ی تعجب نخواهد بود که بدانیم شایعات جدیدی حکایت از آغاز تولید انبوه آیفون 6 از هفته‌ی آینده دارند.

 این خبر که از گزارش جدید Economic Daily News بدست آمده مدعی است ضمن اینکه اپل تولید انبوه آیفون 6 را از هفته‌ی آینده آغاز خواهد کرد، اما نسخه‌ی 5.5 اینچی نسل جدید آیفون موسوم به iPhablet تا هفته‌ی دوم آگوست وارد فاز تولید انبوه نخواهد شد. علاوه بر این گزارش می‌شود که فاکسکان و پگاترون که وظیفه‌ی تولید این دستگاه را برای اپل به عهده خواهند داشت در حال آماده شدن برای استخدام نیروی کار جدید هستند تا به مساله‌ی افزایش سطح تولید پاسخ دهند. همچنین گفته می‌شود که فاکسکان در تلاش است ربات‌های بیشتری را به خط تولید خود اضافه نماید. با این حال سوال اصلی همچنان باقی می‌ماند که آیفون جدید در چه تاریخی عرضه خواهد شد؟

چند روز پیش با گزارشی مواجه بودیم که مدعی به مشکل خوردن برخی تولیدکنندگان قطعات در مسیر ساخت اجزای فوق نازک آیفون جدید بود. با این وجود آنقدر تا به حال، تصاویر و اطلاعات از این دستگاه فاش شده که تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود فرض را بر عرضه‌ی رسمی در همان ماه سپتامبر خواهیم گذاشت. با این وجود تصور اینکه چه اتفاقی در مورد نسخه‌ی 5.5 اینچی آیفون 6 در حال رخ دادن است بسیار دشوار است. تاریخِ شایعه شده برای آغاز تولید انبوه این نسخه که در همین خبر به آن اشاره شد به اندازه‌ی کافی نزدیک است تا بتوان منتظر ارائه‌ی آن تا پیش از تعطیلات سال نو بود؛ اما خبرهای پیشین مدعی معرفی نشدن این فبلت تا سال 2015 هستند. بنابراین با توجه به خبرها در خصوص تعویق‌های بوجود آمده و توجه به این موضوع که تا کنون هیچ تصویر یا اطلاعاتی از آیفون 5.5 اینچی به بیرون درز نکرده (که برای دستگاهی در آستانه‌ی معرفی بسیار عجیب است) همچنان باید فرض عدم ارائه‌ی زودهنگام را ارجح دانست.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید