iPhone 5 دوربین 8MP خواهد داشت

iPhone 5 دوربین 8MP خواهد داشت

هرچند هنوز اطلاعات رسمی در مورد نسل جدید تلفن هوشمند اپل، iPhone 5 منتشر نشده است اما براساس اطلاعات منطقی منتشر شده تقریبا محقق شده که iPhone 5 با دوربین 8 مگاپیکسلی عرضه خواهد شد. براساس گزارش وب سایت Taiwan Economic قرار است دو تولید کننده تایوانی دوربین های مورد نیاز iPhone 5 را تامین کنند. در ادامه اطلاعات کامل تری در این رابطه و زمان احتمالی عرضه iPhone 5 مشاهده خواهید کرد.

دو کمپانی تایوانی که قرار است دوربین های iPhone 5 را تولید کنند Largan Precision و Genius Electronic Optical نام دارند. هر دو کمپانی دوربین های 5 مگاپیکسلی iPhone 4 را نیز تامین کرده اند. تمدید قرارداد اپل با این دو شرکت تایوانی موجب ترقی بزرگ آنها خواهد شد.

اپل در سال گذشته 47 میلیون iPhone فروخته است و این بدین معناست که دو شرکت تایوانی نام برده 47 میلیون دوربین به اپل فروخته اند. اپل در سال جاری نیز بیش از 55 میلیون دستگاه iPhone فروخته است و تخمین زده می شود تا پایان سال این عدد به 100 میلیون دستگاه افزایش یابد. فروش تضمین شده و فوق العاده زیاد تلفن iPhone باعث ترقی و افزایش درآمد دو شرکت تایوانی تامین کننده دوربین خواهد شد.

براساس شواهد منتشر شده انتظار می رود iPhone 5 به همراه نسخه نهایی سیستم عامل iOS 5 و iCloud در انتهای ماه اکتبر (حدود 2 ماه دیگر) وارد بازار شود.

منبع: Slash Gear


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید