مشکل صفحه لمسی HTC Sensation پس از یک هفته نمایان می شود

یک‌شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۱
مطالعه 2 دقیقه
رقابت بین گوشی های موبایل تقریباً به یک جنگ تبدیل شده است و کمپانی ها تمام تلاش خود را برای ارائه محصول با کیفیت تر می‌کنند. ولی گاهی اوقات بعضی از همین گوشی های با کیفیت نیز پس از مدت کمی دچار مشکلاتی می‌شوند. در این صورت در هیچ یک از بررسی ها به مشکلات گوشی اشاره نخواهد شد. چراکه بررسی گوشی تنها چند ساعت طول می کشد ولی مشکلات گوشی در طولانی مدت نمایان خواهد شد. در ادامه مشکل صفحه لمسی گوشی HTC Sensation که پس از یک هفته بروز می‌کند را بررسی می‌کنیم.
تبلیغات

گوشی موبایلHTC Sensation از گوشی های پرطرفدار 2011 است که جانشین مدل Desire HD است. این گوشی کاملاً قدرتمند است و اگر آن را در دست بگیرید حس شیک بودن را به شما منتقل می‌کند. بسیاری از کاربرانی که این گوشی را تهیه کرده‌اند، از آن راضی هستند و قدرت و ظاهر گوشی را تحسین می‌کنند. برای مشاهده مشخصات کامل و بررسی این گوشی، اینجا کلیک کنید.

از طرفی، عده ای از کاربران محصولات HTC از کیفیت این محصولات رضایت کافی ندارند. پس از بررسی های مختلف مشخص شده است که صفحه لمسی تعداد زیادی از گوشی های HTC Sensation دچار مشکل بوده و پس از چند روز (یا چند هفته) کارکرد، کیفیت و حساسیت اولیه را نداشته و بسیاری از کلیک ها و اشارات انگشت روی صفحه بی جواب باقی می ماند.

بخش پشتیبانی HTC Sensation نیز برای این مشکل پاسخی نداشته و نتوانستند به کاربرانی که دچار مشکل شده‌اند، کمک کند.

تعدادی از کاربران از عملکرد دوربین گوشی ناراضی بوده و اشاره کرده‌اند که با روشن کردن دوربین و عکس گرفتن با آن، گاهی موبایل Restart می‌شود.

در ویدئوی زیر مشکل صفحه لمسی ابن گوشی به خوبی نمایش داده شده است.

با توجه به این موارد در کنار مشکل Wi-Fi گوشی، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا زمانی که این مشکلات رفع نشده اند، به فکر خرید HTC Sensation نباشید. در ادامه ویدئو هایی از مشکل صفحه لمسی گوشی مشاهده می‌کنید.

نظر شما در مورد این گوشی چیست؟ آیا شما هم از گوشی خود ناراضی هستید؟

منبع: GSMarena

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات