علت اصلی عرضه آیفون ارزان قیمت چه چیز می‌تواند باشد؟

علت اصلی عرضه آیفون ارزان قیمت چه چیز می‌تواند باشد؟

برای هر آن‌کس که در فکر این موضوع است که چرا اپل ریسک ساخت یک گوشی ارزان قیمت و البته با استناد به اطلاعات فاش شده از این گوشی، کیفیتی به مراتب کمتر از محصولات رایج این کمپانی را قبول کرده است؟ پاسخ این سوال در گزارشی است که توسط موسسه Consumer Intelligence Research تهیه شده است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

این گزارش که به تازگی منتشر شده است، نشان می‌دهد که 50 درصد از خریدارانی که قصد دارند برای بار دوم و یا بیشتر، یک گوشی هوشمند را برگزینند، آیفون را انتخاب می‌کنند. اما نکته اصلی ماجرا مربوط به درصد افرادی است که برای اولین بار تصمیم به خرید یک گوشی هوشمند می‌گیرند؛ تنها 35 درصد از این افراد مایل به خرید آیفون هستند.

با وجود اینکه این میزان از تمایل مشتریان به خرید آیفون برای اولین بار، اصلا کم نیست و حتی از درصد خریدارانی که برای اولین بار گوشی سامسونگ را انتخاب می‌کنند بیشتر است، اما به نظر می‌رسد که این میزان از تمایل بازار، برای اپل رضایت‌بخش نیست و این کمپانی تمایل دارد تا هرچه بیشتر بر تعداد مشتریان خود بیافزاید.

در ضمن باید اشاره کنیم که تعداد کثیری از افرادی که علاقه‌مند به محصولات اپل هستند، به دلیل گران بودن این محصولات، به ناچار به سمت محصولات ارزان قیمت اندرویدی سوق داده می‌شوند و همین موضوع، یکی از دلایل مهم اپل برای ساخت یک گوشی ارزان قیمت است.

نظر شما در مورد آیفون ارزان قیمت چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده