تماشا کنید: سامسونگ در تیزر جدید خود مجددا آیفون را مخاطب قرار داده و نشان می‌دهد که این گوشی قابلیت‌های چندانی ندارد‎! ‎

تماشا کنید: سامسونگ در تیزر جدید خود مجددا آیفون را مخاطب قرار داده و نشان می‌دهد که این گوشی قابلیت‌های چندانی ندارد‎!         ‎

در آخرین اقدام سامسونگ بر علیه دارندگان گوشی آیفون اپل، این کمپانی کره‌ای سعی نمی‌کند آن‌ها را انسان‌هایی محجور و بی‌ فکر جلوه دهد، در عوض سعی نموده است تا برتری‌های گوشی گلکسی اس 4 نسبت به آیفون را در عمل به رخ بکشد.

هنگامی که سوار بر هواپیما می‌شویم، قطعا دوست داریم بدانیم فردی که در صندلی کناری ما نشسته است، از چه گوشی هوشمندی استفاده می‌کند. همچنین یک حس کنجکاوی عمیق در وجود ما شکل می‌گیرد تا ببینیم گوشی فرد کناری ما چه ویژگی‌هایی دارد. حال سامسونگ در یک تبلیغ، فضای داخل یک هواپیمای مسافربری را به تصویر می‌کشد و دو مسافر را نشان می‌دهد که یکی از آن‌ها یک گوشی گلکسی اس 4 و دیگری صاحب یک آیفون 5 اپل می‌باشد. فردی که یک گوشی آیفون دارد، کنجکاو می‌شود تا ویژگی‌های گلکسی اس 4 را مشاهده کند و داستان از همین جا شروع می‌شود.

به نظر می‌رسد که این تبلیغ، نقطه عطفی در روند ساخت تبلیغات مخرب سامسونگ بر علیه اپل باشد به خاطر آنکه بسیار هوشمندانه طراحی شده است، زیرا به جای توهین به دارندگان و کاربران گوشی‌های آیفون، سعی می‌کند تا ویژگی‌ها و برتری‌های ذاتی گلکسی اس 4 را نسبت به آیفون 5 نمایش دهد.

این شما و این هم از تبلیغ جدید سامسونگ:

نظر شما در مورد این تبلیغ جدید چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده