اپل با انتشار ویدئویی دهمین سالگرد فوت استیو جابز را گرامی داشت

اپل با انتشار ویدئویی دهمین سالگرد فوت استیو جابز را گرامی داشت

ویدئوی منتشرشده در کانال یوتیوب اپل، معارفه‌های انقلابی استیو جابز و دهمین سالگرد فوت وی را گرامی می‌دارد.

اپل روز سه‌شنبه به مناسبت دهمین سالگرد درگذشت استیو جابز، فیلم کوتاهی با عنوان «جشن استیو» در وب‌سایت خود به اشتراک گذاشت و این ویدئو را برای کسانی که احتمالاً آن را از دست داده‌اند، در کانال یوتیوبی‌اش بارگذاری کرده است.

اپل این ویدئوی کوتاه را نشانه‌ای از ادای احترام به استیو جابز و تجلیل از زندگی و دید فوق‌العاده‌اش توصیف می‌کند. ویدئوی مذکور شامل عکس‌ها و کلیپ‌های کوتاهی از دوران زندگی جابز است و از روزهای ابتدایی او در اپل به‌ همراه هم‌بنیان‌گذار این شرکت یعنی استیو وزنیاک در دهه ۱۹۷۰ تا معرفی آیفون اصلی در سال ۲۰۰۷ را شامل می‌شود.

اپل در توضیح این ویدئو می‌گوید:

استیو معتقد بود افراد با اشتیاق می‌توانند جهان را به سمت بهتر شدن سوق بدهند. او ما را به چالش کشید تا جهان را نه برای آنچه هست، بلکه برای آنچه می‌تواند باشد ببینیم و به بسیاری از ما کمک کرد که همان پتانسیل را در خودمان ببینیم.

تماشا در یوتیوب

استیو جابز در ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی درگذشت و پس از آن، تیم کوک سکان هدایت اپل را در دست گرفته است. جالب است بدانید که از تیم کوک و جانی آیو به‌عنوان دو فرد بسیار نزدیک به استیو جابز یاد می‌شود و تاکنون خاطرات زیادی از رفیق قدیمی‌شان به اشتراک گذاشته‌اند.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.
منبع MACRUMORS

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده