زومیت نویسنده تمام وقت استخدام می‌کند

زومیت نویسنده تمام وقت استخدام می‌کند

زومیت به‌عنوان پرمخاطب‌ترین رسانه‌ی حوزه‌ی تکنولوژی کشور در راستای تکمیل تحریریه‌ی خود، نویسنده‌ و مترجم تمام وقت استخدام می‌کند. 

اگر مرور اخبار دنیای فناوری بخشی از فعالیت روزانه‌ی شما است و اطلاع از آخرین فناوری‌ها و دستاوردها در این حوزه شما را به وجد می‌آورد، پس نخستین شرط برای پیوستن به تحریریه‌ی زومیت را دارید. اگر روحیه‌ی سخت‌کوش و کنجکاوی داشته و مشتاق به یادگیری هستید، پس می‌توانید به ما بپیوندید. 

زومیت ماهانه میزبان بیش از ۷ میلیون بازدیدکننده است. خوانندگان زومیت هر ماه به‌صورت میانگین از ۱۷/۲ میلیون صفحه بازدید می‌کنند، پس اگر دوست دارید تا بخشی از تیمی باشید که هر روز به‌سراغ بررسی مفاهیم علمی و جدیدترین فناوری‌های روز می‌رود و آن را برای کاربران نقل می‌کند، می‌توانید عضوی از تحریریه‌ی زومیت باشید. 

زومیت در نظر دارد تا در راستای گسترس فعالیتش، نویسنده تمام وقت استخدام کند. باتوجه به حوزه‌ی فعالیت زومیت، متقاضیان باید تسلط خوبی به مفاهیم این حوزه شامل مواردی نظیر دنیای سخت‌افزار نظیر پردازنده‌ها، دنیای موبایل شامل گوشی‌های هوشمند و انواع تکنولوژی‌های مربوط به آن، گجت‌های خلاقانه، دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری و... داشته باشند. باتوجه به اینکه زومیت علاوه بر فناوری در حوزه‌هایی نظیر خودرو، کسب‌وکار و علمی نیز به تولید محتوا می‌پردازد، افرادی در اولویت قرار خواهند داشت که با مفاهیم این سه حوزه نیز آشنا بوده و از روحیه‌ی تحقیق و جست‌وجو برای تشریح مفاهیم پیچیده به زبان ساده برخوردار باشند. 

شرایط لازم برای متقاضیان:

  • نظم و تعهد برای انجام وظایف محوله در زمان تعیین شده
  • تسلط کامل به زبان انگلیسی
  • تسلط به مفاهیم دنیای فناوری
  • آشنا به اصول و قوانین نگارش روزنامه‌نگاری
  • حداقل سن ۲۲ سال

در فرایند بررسی رزومه‌ها، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که سابقه‌ی کار در حوزه‌ی تولید محتوا را داشته باشند. 

امتیازات کار با زومیت:

  • کار در تحریریه زومیت و در کنار افراد باتجربه
  • محیط پویا و شاداب با امکان پیشرفت در مسیر شغلی

علاقمندان توانمندی که در سایر شهرها زندگی می‌کنند نیز می‌توانند به‌صورت تمام وقت در منزل یا محیط‌های کار اشتراکی و از راه دور در زومیت به‌صورت نویسنده‌ی تمام وقت فعالیت کنند، از این‌رو تمام متقاضیان از سراسر کشور با داشتن شرایط لازم می‌توانند رزومه‌ی خود را با عنوان ایمیل نویسنده‌ی تمام وقت به آدرس job[@]zoomit.ir ارسال کنند. 


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید