معرفی و فروش ویژه دانگل EZCast M2

معرفی و فروش ویژه دانگل EZCast M2

 می‌دانیم که صفحه‌نمایش کوچک دستگاه‌های هوشمند، باعث دوری اعضای خانواده از یکدیگر شده؛  اما اگر راهی بی‌سیم برای تماشای محتوای موجود در این دستگاه‌ها از طریق نمایشگر بزرگ تلویزیون وجود داشته باشد، چه؟ دانگل EZCast برای پاسخ به این مساله روانه‌ی بازار شده تا با ویژگی‌های گوناگون خود، به رقابت با کروم‌کست گوگل بپردازد.

 بدون تردید شما نیز با موقعیت‌هایی مواجه شده‌اید که مایل به پخش یک فیلم یا صفحه‌ی وب موجود در گوشی‌هوشمند، تبلت یا لپ‌تاپ بر روی صفحه تلویزیون و نشان دادن آن به دیگر افراد خانواده یا جمع دوستان باشید.

در حالی که پیش از این نیز دستگاه‌هایی همچون Apple TV و کروم کست برای ساده‌سازی پخش محتوای دستگاه‌های هوشمند بر روی صفحه تلویزیون‌ها طراحی شده‌‌اند، اما هر یک از آن‌ها به واسطه‌ی محدودیت‌های فراوان، در حل این مشکل توفیق چندانی نداشته‌اند. در حالی که، دانگل EZCast که خود را ملزم به ایجاد انحصار نمی‌بیند توانسته علاوه بر پشتیبانی از تمام پروتکل‌های ارتباطی مطرح از نظر قیمت، رقابت را بر دیگر حاضران بازار تنگ کند.

با استفاده از EZCast می‌توانید به سادگی، بر روی تلویزیون خود به مرور صفحات وب پرداخته، محتوای آنلاین یا موجود بر روی حافظه گوشی را تماشا کرده، گوشی خود را به کنسول بازی تبدیل کنید یا از قابلیت‌های متعدد دیگر آن بهره بگیرید.

دانگل EZCastM2

این ایده و گستردگی امکانات آن به اندازه‌ای جذاب است که بسیاری از شرکت‌های کوچک با ایجاد محصولات مشابه، به بهره‌گیری از پلتفرم توسعه‌یافته توسط EZCast پرداخته و محصولات خود را با برندهای دیگری نظیر BravoCast، Miracle Cast یا MeLE Cast روانه‌ی بازار کرده‌اند. جالب اینکه، تمامی این دانگل‌ها که گاهی حتی با قیمت بالاتر از نمونه اصلی عرضه می‌شوند، برای عملکرد صحیح خود به اپلیکیشن EZCast وابسته هستند. اگرچه کمپانی EZCast خود را ملزم به،  بروزرسانی مرتب دانگل خود می‌داند، اما برای برندهای مشابه که به کپی از این محصول پرداخته‌اند چنین تضمینی در نظر گرفته نشده و پشتیبانی دائمی از آن‌ها در اپلیکیشن این شرکت نیز در لیست تعهدات آن قرار ندارد.

دانگل EZCastM2

EZCast M2 به منظور پخش و استریم محتوا از گوشی و تبلت به تلویزیون یا PC، از فناوری‌های Miracast ،DLNA و AirPlay پشتیبانی می‌کند که به معنی سازگاری با تمامی گوشی‌های هوشمند و پلتفرم‌ها خواهد بود. در ادامه‌ی این مطلب، علاوه بر مقایسه‌ی EZCast با کروم‌کست گوگل، بصورت مفصل به تشریح امکانات EZCast و شیوه‌ی استفاده از آن‌ خواهیم پرداخت.

همچنین شما می‌توانید این دانگل را در فروش ویژه‌ی فروشگاه اینترنتی بورسیکا،  به قیمت ۸۸ هزار تومان خریداری کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده