تماشا کنید: نگاه نزدیک زومیت به ساعت موتو 360 موتورولا در IFA 2015

تماشا کنید: نگاه نزدیک زومیت به ساعت موتو 360 موتورولا در IFA 2015

موتورولا از نسل جدید ساعت هوشمند خود رونمایی کرد. موتو 360 جدید از نظر ظاهری تفاوت چشمگیری با نسل نداشته و موتورولا به بهبود طراحی و قابلیت‌های این ساعت اندروید ور بسنده کرده است. در غرفه لنوو در IFA 2015 موتو 360 جدید در معرض نمایش قرار گرفته بود که توانستیم نگاهی از نزدیک به آن داشته باشیم.

موتورولا نسل جدید موتو ۳۶۰ را در دو سایز روانه‌ی بازار خواهد کرد. موتو ۳۶۰ بزرگ‌تر ۴۶ میلی‌متر بوده و نمونه‌ی کوچک‌تر نیز ابعاد ۴۲ میلی‌متر خواهد داشت. موتورولا موفق شده تا در نسل جدید ساعت هوشمند، نسبت صفحه‌ی نمایش به کل پنل جلویی ساعت را به لطف کاهش حاشیه‌ها بیش از پیش افزایش دهد.

یک نسخه ویژه به نام «اسپورت» نیز از این ساعت هوشمند ارائه شده که تا عمق یک متر در زیر آب از خود مقاومت نشان می‌دهد و نمایشگر آن به گونه‌ای است که خوانایی آن در محیط‌های پرنوری نظیر فضای باز و زیر آفتاب بسیار بالاتر است.

موتو ۳۶۰ جدید قابلیت MOto Maker را هم دارد؛ به این معنی که می‌توانید بر اساس سلیقه‌تان از بین گزینه‌های موجود هر یک از بخش‌های ساعت مثل بند و بدنه را خودتان انتخاب کنید و ساعتی که خودتان دوست دارید را بسازید.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم نگاه نزدیک زومیت به این ساعت هوشمند را تماشا کنید:

تماشای ویدیو در یوتیوب | دانلود ویدیو 720p

اخبار و مقالات مرتبط با IFA 2015 را دنبال کنید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده