رولزرویس فانتوم Tranquillity معرفی شد

رولزرویس فانتوم Tranquillity معرفی شد

رولزرویس به‌تازگی نسخه‌ای خاص از مدل فانتوم را معرفی کرده که تعریف جدیدی از لوکس بودن را نمایش می‌دهد.

شرکت رولزرویس در ژنو نمونه‌های منحصربه‌فردی را به نمایش گذاشته که ستاره بی چون‌وچرای آن‌ها، مدل فانتوم Tranquillity است. به‌عنوان عضوی از مجموعه تنها ۲ نمونه تولیدشده با فاصله بین محور بلند‌تر، نام این خودرو از حس آرامش رضایت بخش آن گرفته شده است. در داخل کابین از عناصر مختلفی از جمله ماسک X-Ray استفاده‌شده در فضاپیمای Skylark بریتانیا و خود فضاپیما، ماهواره‌های مسافری ناسا و قسمت تاریک و روشن ماه الهام گرفته شده است.

رولزرویس فانتوم Tranquillity

داشبورد این خودرو از جنس فولاد ضدزنگ، طلای ۲۴ عیار و آلومینیوم استفاده شده در صنایع هوایی ساخته شده و در دو رنگ سفید Arctic یا چرم خاکستری Selby قابل سفارش است. همانند سایر نمونه‌های رولزرویس، توجه به جزئیات و حس لوکس بودن در اولویت قرار گرفته و مالک خودرو حداقل هفته‌ها وقت نیار دارد تا بتواند تمام جزئیات با ارزش به‌کار رفته در خودرو را کشف کند.

جدای از این نمونه منحصر‌به‌فرد فانتوم، رولزرویس نسخه‌ای با نام Black Badge version را هم از خودروهای Ghost و Wraith در ژنو به‌نمایش گذاشته است. علاوه‌بر این رولزرویس ۲ مدل خاص دیگر را هم معرفی خواهد کرد؛ کالینان Genève و داون Genève. هنوز هیچ عکسی از این دو نمونه منتشر نشده، اما از آنجایی که این نسخه اولین مدل کلکسیونی از کالینان خواهد بود، باید منتظر یک نسخه خاص باشیم. در این نمونه آپشنی با نام The Hosting Service وجود دارد که در قسمت پشتی خودرو قرار گرفته و برای پذیرایی از مهمانان استفاده خواهد شد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده