تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی پورشه پیش از معرفی نسل جدید پانامرا

تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی پورشه پیش از معرفی نسل جدید پانامرا

پورشه نسل جدید سدان پانامرا را ۲۰ روز دیگر طی رویداد اختصاصی معرفی خواهد کرد. این خودروساز مطرح آلمانی در همین راستا تیزر تبلیغاتی منتشر کرده است. برای تماشای تیزر تبلیغاتی نسل جدید پانامرا، با زومیت همراه باشید.

پورشه خود را برای معرفی نسل جدید سدان لوکس پانامرا آماده می‌کند. نسل جدید پانامرا را می‌توان یکی از موردانتظار‌ترین خودروهای سال ۲۰۱۶ دانست. این شرکت مطرح آلمانی در همین راستا تیزر تبلیغاتی منتشر کرده است که تماشای آن خالی از لطف نیست. پورشه در این تیزر تبلیغاتی به شهامت خود در تولید اولین‌ها در دنیای خودرو، می‌پردازد. 

تیزر تلیغاتی پورشه اطلاعات زیادی را در خصوص تغییرات ایجاد شده‌ی پانامرا نمی‌دهد و تنها می‌توان به فرم جدید چراغ‌های عقب (تصویر بالا) این خودرو پی برد. با توجه به طراحی جدید چراغ‌های عقب پانامرا که از ۹۱۱ به عاریت گرفته شده، می‌توان به طراحی مشابه با نسل مدل مفهومی پانامرا اسپرت توریسمو پی برد. این خودروی مفهومی در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و ظاهرا پورشه از المان‌های طراحی آن در نسل جدید پانامرا بهره‌ی زیادی برده است. 

پورشه پانامرا اسپرت توریسمو

پورشه پانامرا اسپرت توریسمو

پورشه پانامرا اسپرت توریسمو

هم‌چنین طبق اخبار منتشر شده، پورشه از پلتفرم MSB‌ در ساخ نسل جدید پانامرا بهره خواهد برد. این پلتفرم گروه فولکس واگن به پورشه این امکان را خواهد داد تا کاهش وزن ۱۰۰ کیلوگرمی را به ارمغان بیاورد.

در ادامه شما را به تماشای تیزر تبلیغاتی نسل جدید پورشه پانامرا دعوت می‌کنیم.

لینک دانلود

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع caradvice
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده