بازسازی و تیونینگ دوج چارجر مدل ۱۹۶۷ با پیشرانه ۸/۶ لیتری

بازسازی و تیونینگ دوج چارجر مدل ۱۹۶۷ با پیشرانه ۸/۶ لیتری

دوج چارجر بازسازی و تیونینگ شده با موتور V8 Hemi در حراجی میکام فروخته خواهد شد. این خودرو قدرتی برابر با ۶۵۱ اسب‌بخار خواهد داشت. 

۱۱ مارس ۲۰۲۰ نسخه‌ی بازسازی و تیونینگ شده خودرو دوج چارجر مدل ۱۹۶۷ در حراجی میکام (Mecum) فروخته خواهد شد. این خودرو به پیشرانه‌ی V8 از نوع HEMI 528 مجهز است که ۶۵۱ اسب‌بخار قدرت و ۸۳۸ نیوتن‌متر گشتاور دارد. 

هنوز هیچ اطلاعاتی درباره‌ی قیمت دوج چارجر مدل ۱۹۶۷ منتشر نشده است؛ اما می‌دانیم نسل اول دوج چارجر با موتور V8 و شرایطی مشابه این خودرو معمولا بیش از ۱۰۰ هزار دلار در بازار قیمت دارد. اکثر نمونه‌های موجود در بازار پیشرانه‌های کوچک‌تر دارند؛ در‌حالی‌که این مدل خاص از موتور ۸/۶ لیتری استفاده می‌کند. 

Restomod: 1967 Dodge Charger

گارکاخ جانسون (Johnson's Hot Rod Shop) این خودرو را بازسازی و تیونینگ کرده است. در بخش فنی، شاهد قطعاتی ازاین‌دست هستیم: جعبه‌دنده‌ی خودکار 4L80E ساخت Bowler، تعلیق عقب مگنوم چهار اتصالی، فنرهای RideTech، دیسک‌های ترمز ۱۴ اینچی وایپر، رینگ‌های ۱۸ اینچی در جلو و ۱۹ اینچی در عقب، سرسیلندر آلومینیومی، ورودی هوای Cross Ram، کاربراتور دوگانه‌ی Edelbrock و منبع اگزوز Magnaflow. 

Restomod: 1967 Dodge Charger

در بخش خارجی خودرو، سپرهای جلو و عقب ضخامتی کمتر دارند و براق هستند. سپر جلو به‌گونه‌ای تغییر یافته تا هوای کافی را برای خنک‌کردن جعبه‌دنده و سیستم فرمان فراهم کند. سپر عقب نیز حفره‌هایی افقی دارد که خروجی‌های اگزوز دوگانه‌ی خودرو درون آن‌ها جای گرفته‌اند. 

Restomod: 1967 Dodge Charger

در کابین نیز، امکاناتی مانند صندلی‌هایی با چرم مشکی و غربیلک فرمان سفارشی و دریچه‌های تهویه با ظاهری سنتی‌تر به‌چشم می‌خورند.

 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده