موتورسیکلت تک‌نمونه F3 800 ام وی آگوستا به‌نفع یونیسف حراج شد

موتورسیکلت تک‌نمونه F3 800 ام وی آگوستا به‌نفع یونیسف حراج شد

موتورسیکلت منحصربه‌فرد F3 800 ساخت ام وی آگوستا، اخیرا در یک حراجی به نفع یونیسف فروخته شد.

موتورساز ایتالیایی ام وی آگوستا (MV Agusta) اخیرا موتورسیکلت منحصربه‌فردی با نام F3 800 اسپرت معرفی کرده است که تمام منافع ناشی از فروش آن، برای حمایت از کودکان آسیب‌پذیر در سراسر جهان هزینه خواهد شد. در نتیجه، این موتورسیکلت جذاب در یک حراجی با قیمت ۱۰۰،۰۰۰ یورو (۱۱۲،۰۰۰ دلار) فروخته و این مبلغ به سازمان یونیسف اهدا شد. موتور F3 800 از پیشرانه ۳ سیلندر با حجم ۷۹۸ سی سی بهره می‌برد که در ۱۳هزار دوربردقیقه، قادر به تولید ۱۵۰ اسب‌بخار قدرت است.

ام وی آگوستا F3 800

موتورسیکلت قدرتمند جدید، در مسیر مستقیم به سرعتی بیش از ۲۴۰ کیلومتربرساعت می‌رسد. با بهره‌مندی از نشان یونیسف در بدنه، خریدار موتورسیکلت منحصربه‌فرد ام وی آگوستا، بیش از ۶ برابر قیمت مدل استاندارد برای نمونه‌ی F3 800 هزینه کرده است. تیمور سرداروف، مدیرعامل شرکت ام وی آگوستا می‌گوید:

بسیار خرسند هستم که موتورسیکلت خاص F3 800 Unicef، چنین خریدار بخشنده‌ای پیدا کرده است. تمامی موتورسیکلت‌های ما دست‌ساز هستند و برای هر نمونه، غرور، علاقه و تجربه‌ای خاص به‌کار رفته است. مدل حاضر بسیار خاص است و از آنجا که برای هدفی خاص تولید شده، موجب غرور تمامی افراد دست‌اندر کار پروژه می‌شود. می‌خواهم از یونیسف ایتالیا که به ما اجازه‌ی همکاری در برنامه‌ی حمایت از کودکان آسیب‌پذیر را داد، تشکر کنم.

ام وی آگوستا F3 800

امسال، دومین سال برگزاری جشن تابستانی یونیسف محسوب می‌شود که با شرکت‌ بسیاری از افراد سرشناس برگزار شد. در حال حاضر، تنها موتورسیکلت F4 ساخت ام وی آگوستا از F3 800 سریع‌تر است و در مدل‌های مختلفی همچون RR، RC و LH44 (مدل مخصوص لوئیس همیلتون) قابل سفارش است. این موتورسیکلت قدرتمند، ۲۱۲ اسب‌بخار قدرت و وزنی نزدیک به مدل F3 800 دارد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده