جیپ رانگلر موآب ۲۰۱۹ معرفی شد

جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
جدیدترین نسخه از خودروی آف‌رود جیپ رانگلر موآب، همراه با تغییراع ظاهری رونمایی شد؛ آستانه قیمت این مدل، حدود ۵۱ هزار دلار خواهد بود.

مدتی پیش، عکس‌های جاسوسی زیادی از جیپ رانگلر (jeep Wrangler) بدست آمد که امید زیادی به هواداران آف‌رود بخشید. در حال حاضر جدیدترین نسخه از جیپ رانگلر با نام نسخه موآب (Jeep Wrangler Moab Edition) معرفی شده است؛ همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، این نسخه تغییرات ظاهری بیش‌تری نسبت به جیپ رانگلر صحرا یا ساهارا (Wrangler Sahara) دارد.

به جز نام تجاری برجسته موآب روی کاپوت، تفاوت آشکار در رینگ‌های ۱۷ اینچی روبیکون (Rubicon) در ترکیب با تایر آف‌رود (همه‌جارو) ۳۲ اینچی دیده می‌شود. تم تیره‌ای که در پوشش رینگ‌ها دیده شده است، در اطراف چراغ‌های جلو، جلوپنجره و قلاب یدک‌کشی تکرار می‌شود. از جمله سایر ویژگی‌های برجسته می‌توان به کاپوت جیپ روبیکون، سپرهای فولادی، ریل محافظ برخورد با صخره و رکاب جانبی جیپ ساهارا اشاره کرد. 

در بحث فنی از تجهیزات استاندارد زیادی استفاده می‌شود؛ از جمله این امکانات می‌توان به جعبه دنده کمکی دو سرعته سلک-تراک جیپ، دیفرانسیل عقب لغزش محدود و سیستم‌های ایمنی مانند پایش نقطه کور دید راننده، هشدار برخورد عقب در ترافیک و دستیار پارکینگ اشاره کرد. به طور طبیعی، جیپ رانگلر موآب از سیستم‌هایی شامل دوربین عقب و صفحه نمایش لمس ۸.۴ اینچی یوکانکت (Uconnect) و ناوبری ماهواره‌ای بهره می‌برد. سیستم صوتی استریو آلپاین (Alpine) با ۹ بلندگو به همراه استفاده از چرم کمرنگ در فضای داخلی از دیگر امکانات نسخه موآب جیپ رانگلر هستند. 

هنوز جیپ قیمت آخرین نسخه رانگلر را مشخص نکرده است، اما برخی اطلاعات منتشر شده در انجمن‌های اینترنتی نشان می‌دهد که جیپ رانگلر نسخه موآب با قیمت ۵۱،۲۰۰ دلار برای خریداران عرضه خواهد شد. اگرچه این برچسب قیمت توسط جیپ تائید نشده است، اما با توجه به امکانات و قیمت‌های مدل‌های گذشته می‌توان آن را تا حدود زیادی درست دانست. 

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود