مدل مفهومی پورشه 911 اسپیدستر رونمایی شد

مدل مفهومی پورشه 911 اسپیدستر رونمایی شد

مدل مفهومی 911 اسپیدتر به مناسبت ۷۰ سالگی ساخت خودروهای اسپرت پورشه با الهام از مدل‌های کلاسیک این برند، رونمایی شد.

به مناسبت ۷۰ سالگی ساخت خودروهای اسپرت پورشه، مدل مفهومی 911 اسپیدستر با الهام از مدل‌های کلاسیک 356 اسپیدستر رونمایی شد. 911 اسپیدستر با ترکیب دو رنگ در بدنه، آینه‌های جانبی خاص، سقف کوتاه‌، رینگ‌های جدید ۲۱ اینچی با الگو از مدل کلاسیک و طرح جذاب در باک بنزین در مرکز کاپوت بسیار زیبا و منحصر‌به‌فرد به نظر می‌رسد.

Porsche 911 Speedster

این مدل مفومی که بر اساس نسل فعلی خانواده‌ی پرتعداد پورشه 911 ساخته شده است، با ویژگی‌هایی چون شیب زیاد شیشه‌ی جلو، حذف صندلی‌های عقب و اضافه شدن کاور منحنی شکل از جنس فیبر کربن، یادآور مدل‌های کلاسیک اسپیدستر این برند است. همانند سنت مدل‌های اسپیدستر (Speedster)، سقف الکترونیکی وجود ندارد و باید با مکانیزم دستی و سبک‌وزن تعبیه‌شده، کابین این مدل را پوشاند که البته فعلاً تصاویری از سقف سبک‌وزن این مدل مفهومی منتشر نشده است.

Porsche 911 Speedster


911 اسپیدستر ترکیبی از بدنه‌ی کاررا 4 کبریوله و شاسی و قوای محرکه‌ی 911GT3 با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خطی ۴ لیتری و قدرت ۵۰۰ اسب بخار و گیربکس دستی ۵ سرعته است. در این مدل مفهومی آینه‌های مدرن 911 حذف و به‌جای آن نوع کلاسیک کروم و مسابقه‌ای نصب شده است که با ترکیب رنگ نقره‌ای و سفید در هماهنگی کامل قرار دارد. در کابین 911 اسپیدستر مفهومی، صندلی‌های مسابقه‌ای، روکش‌های چرم انلین با رنگ قهوه‌ای روشن، تزئینات فیر کربن، نبود هیچگونه تجهیزات رفاهی مدرن شامل نمایشگر راهیاب ماهواره‌ای، سیستم تهویه و سیستم صوتی جلب توجه می‌کنند.

باید توجه داشت که نسل فعلی 911 روزهای آخر خود را می‌گذارند و تولید یک مدل اسپیدستر به‌عنوان پایان بخش این نسل، منطقی به‌ نظر می‌رسد. هنوز اطلاعاتی از عرضه این مدل مفهومی اعلام نشده است؛ ولی احتمال تولید و فروش 911 اسپیدستر در تعداد محدود در آینده‌ای نزدیک وجود دارد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده