وانت نیسان اسموکین تایتان، با بدنه‌ی ۲ تکه رونمایی شد

وانت نیسان اسموکین تایتان، با بدنه‌ی ۲ تکه رونمایی شد

نیسان از وانت یدک‌کش اسموکن تایتان رونمایی کرده است که می‌تواند با اضافه کردن تجهیزات اضافی، برای گردش یا باربری سنگین استفاده شود.

نیسان محصول جدیدی ارائه کرده است که شبیه آن کمتر دیده می‌شود؛ در واقع افرادی که دوست دارند در رویدادهای ورزشی یدک‌کشی کنند، ممکن است چنین وسیله‌ای را دیده باشند. خودروهای  سفارشی مخصوص سفر، در تمام اشکال و اندازه‌ها ساخته می‌شوند، اما در حافظه جمعی ما این اولین بار است که چنین وانت تبدیل‌یافته‌ی کاملی از یک تولیدکننده دیده‌ایم. این محصول جدید نیسان، اسموکین تایتان (Smokin Titan) نامیده می‌شود و همه‌ی تجهیزات مدرن آشپزی، شامل سینک آشپزخانه نیز در آن قرار گرفته‌اند.

Nissan Smokin Titan / وانت نیسان اسموکین تایتان

بیلی هیز، معاون بخش خودروهای سبک تجاری و وانت نیسان در آمریکای شمالی گفت:

با ویژگی‌های نوآورانه‌ای که اسموکین تایتان در دسترس قرار می‌دهد، جعبه‌های قفل شونده، سیستم صوتی فوق‌العاده از برند راکفورد فازگیت (Rockford Fosgate) و فضای داخلی لوکس، در دسترس راننده خواهد بود.  پیشرفت‌های باورنکردنی مبنی بر تبدیل وانت تایتان به تایتان اسموکین بیش‌تر افرادی را خوشحال می‌کند که اهل تفریح با دوستان و خانواده هستند؛ کسانی که دوست دارند تعطیلات آخر هفته خود را با خانواده صرف آشپزی و گشت‌وگذار کنند مسلما از وانت تبدیل‌یافته تایتان اسموکین لذت خواهند برد.

نیسان این وانت تبدیل‌یافته را در نمایشگاه وانت ۲۰۱۸ معرفی کرد و آن‌طور که تصاویر نشان می‌دهد، فقط یک وانت ساده همراه با کباب‌پز داخلی نیست. وانت اسموکین به عنوان یکی از نسخه‌های تایتان XD عرضه می‌شود، اما به زودی با تغییراتی برای بروزرسانی پس از فروش دنبال خواهد شد. کفی برداشته شده و با کفی آلومینیومی جدید از محصولات سی‌ام تراک بدز (CM Truck Beds) جایگزین می‌شود. این تغییر باعث می‌شود که ۳ مکان برای پخت غذا فراهم شود، که هر کدام دارای اجاق گاز دوگانه برای خود است. در داخل تایتان اسموکین یخچال فریزر ۴۷ لیتری همراه با قفسه سفارشی برای نگهداری ادویه نصب شده است. روی ساختار کفی نیز یک سینک آشپزخانه محصول شرکت هانست تو گودنس (Honest to Goodness) برای تامین آب و شست‌وشو قرار دارد.

طرفداران استفاده از یدک‌کش در عقب وانت متوجه خواهند شد که گرچه اسموکین طراحی بسیار جذابی دارد، اما هیچ یک اجاق‌ها برای درست کردن کباب گوشت استفاده نمی‌شود. به جای نیاز به برداشتن کامل یدک وانت، این تجهیزات نیز روی تریلر سفارشی نصب شده است تا با قرار دادن جعبه‌های سفارشی تایتان امکان پخت غذاهای کبابی نیز فراهم شود. امکان استفاده از کباب‌پز و سیخ‌گردان شبکه‌ای نیز وجود دارد و این دو روی یک سینی کشویی نصب شده‌اند.

فعلا نمی‌توان وانت اسموکین تیتان را به نیسان سفارش داد، چراکه هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد، اما نیسان طرح‌هایی برای تولید محدود آن در نظر گرفته‌ است و قصد دارد در آینده نزدیک، چنین محصولی برای علاقه‌مندان تولید کند. به گفته مسئولان نیسان، ۲۰ پکیج منحصربفرد از سازندگان مختلف اجاق گاز، تجهیزات آشپزخانه و بخش‌های متعلق به یدک‌کش برای خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است تا علاقه‌مندان بتوانند از این امکانات برای تجهیز وانت به دلخواه استفاده کنند.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده