اعلام زمان عرضه هیوندای کونا و آزرا جدید در ایران

اعلام زمان عرضه هیوندای کونا و آزرا جدید در ایران

مدیرعامل کرمان موتور با اشاره به هدف‌گذاری این شرکت برای تولید ۶۴ هزار دستگاه خودرو درسال ۹۷، گفت هیوندا کنا و آزرای جدید در سه‌ماهه‌ی اول سال آینده  به بازار عرضه می‌شود.

سامان فیروزی، مدیرعامل کرمان موتور، با اشاره به هدف‌گذاری این شرکت برای تولید ۶۴ هزار دستگاه خودرو درسال ۹۷، گفت:

۳۸ هزار خودرو از این تعداد مربوط به برند هیوندایی است. یکی از اهداف و سیاست‌های کرمان موتور در سال ۹۷ توسعه خودروهای ساخت داخل است که در این راستا مطابق برنامه تدوین‌شده، بنا داریم تا با سقف تولید ۶۴ هزار دستگاه خودرو در سال آینده زمینه رسیدن به این هدف را فراهم کنیم. ۲۶ هزاردستگاه خودرو دیگر تولیدی نیز مربوط به شرکای چینی کرمان موتور شامل جک و لیفان است.

 

azera 2018

فیروزی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه محصولات جدید هیوندای شامل کونا و آزرا جدید چه زمانی به بازار عرضه می‌شوند، گفت:

در کنار تولید و داخلی‌سازی خودروهای هیوندایی، بنا داریم تا ۲ خودروی جدید را نیز وارد بازار کنیم که در همین راستا هیوندا کونا و آزرای جدید هدف‌گذاری شد که هر ۲ محصول در سه‌ماهه‌ی اول سال آینده از سوی کرمان موتور به بازار عرضه می‌شوند.

Hyundai elantra

مدیر عامل کرمان موتور در ادامه، تیرماه ۹۷ را زمان ورود اولین سری از نسخه‌ی تولید داخل هیوندای النترا ذکر کرد و گفت:

آخرین سری از النتراهای وارداتی نیز اردیبشهت‌ماه عرضه و پس از آن فقط نوع داخلی‌سازی این محصول روانه بازار خواهد شد. محصول بعدی که از سوی کرمان موتور داخلی‌سازی شده و روانه بازار می‌شود، هیوندا توسان است که این محصول نیز مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از زمستان سال آیند روانه بازار خواهد شد.

hyundai tuscan 2018

 

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید