رونمایی کارمانیا از BYD S7 در نمایشگاه خودروی تهران

رونمایی کارمانیا از BYD S7 در نمایشگاه خودروی تهران

 کارمانیا به‌عنوان نماینده شرکت BYD چین، در اولین روز نمایشگاه خودروی تهران از محصولی جدید به نام S7 رونمایی کرد.

شرکت بی‌وای‌دی چین یکی از شناخته‌شده‌ترین خودروسازان چینی است که در طی یک سال اخیر از طریق شرکت کارمانیا حضور پررنگی در نمایشگاه‌های خودروی ایران داشته و در این مدت محصولات S6 و F3  را روانه بازار داخلی کرده است.

byd s7

روز گذشته و همزمان با افتتاح رسمی مراسم نمایشگاه خودروی تهران در مجموعه شهر آفتاب و با حضور خبرنگاران و اهالی رسانه، شرکت کارمانیا از عضو جدید سبد محصولات خود با نام BYD S7 رونمایی کرد.

خودروی S7 که به‌نوعی نسخه‌ی لوکس‌تر و قدرتمند‌تر مدل S6 به شمار می‌رود، از ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های متعددی در بخش فنی، رفاهی و ایمنی بهره‌مند است. از همین رو می‌توان امید داشت این خودروی چینی جدید در مقایسه با دیگر محصولات این کشور در بازار ایران موفق‌تر باشد.

byd s7

مسئولان کارمانیا اعلام کرده‌اند این خودرو از امروز و در طول برگزاری نمایشگاه خودروی تهران، با قیمت ۱۲۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان  پیش‌فروش می‌شود. باید منتظر ماند و دید استقبال از این خودروی نسبتا گران‌قیمت چینی تا چه میزان خواهد بود و آیا این بازیگر جدید جاده‌های ایران می‌تواند نظرها را به سوی خود جلب کند یا خیر.

نمایشگاه خودروی تهران از امروز ۶ آذرماه کار خود را به‌صورت رسمی آغاز کرده است و تا ۱۰ آذرماه ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان به صنعت خودرو فرصت دارند به مدت ۴ روز از این نمایشگاه که در مجموعه شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود دیدن کنند.

byd s7

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده