تویوتا C-HR با تیونینگ کال ریسینگ

تویوتا C-HR با تیونینگ کال ریسینگ

تیونر ژاپنی کال ریسینگ، در جدیدترین پروژه‌ی خود به سراغ کراس‌اوور جدید تویوتا، مدل C-HR رفته است.

کال ریسینگ یک شرکت ژاپنی فعال در بخش تیونینگ است که در آخرین پروژه‌ی خود، کراس‌اوور کامپکت جدید تویوتا را تحت جراحی زیبایی قرار داده است. برای ارتقاء ظاهری تویوتا C-HR، این تیونر اقدام به طراحی یک کیت بدنه‌ی کامل برای این خودرو کرده است که تمام بدنه‌ی خودرو را از سپر جلو تا سپر عقب تحت تأثیر قرار می‌دهد و نمایی اسپرت‌تر و خشن‌تر به این خودرو می‌دهد.

این کیت بدنه از اسپویلر جلو، اسپویلر عقب، رکاب بغل، دیفیوزر آیرودینامیک عقب، چراغ‌های مه شکن، خروجی اگزوز مرکزی و محل جایگیری حسگرهای خودرو تشکیل می‌شود. برای خریداری مجموعه‌ی کامل این کیت بدنه آن‌هم به‌صورت رنگ‌شده، باید مبلغ ۲ هزار و ۷۱۱ دلار به کال ریسینگ پرداخت کنید؛ اما کسانی که خواهان تغییراتی ساده‌تر هستند، می‌توانند کیت رنگ نشده‌ی سه‌تکه را تنها با قیمت هزار و ۶۶۱ دلار خریداری کنند.

تویوتا C-HR

تویوتا C-HR به‌صورت استاندارد دارای ظاهر اسپرت است؛ اما این کیت بدنه ظاهر آن را حتی از قبل هم اسپرت‌تر کرده است که چنین چیزی برای این خودرو در کلاس کامپکت، یک برگ برنده‌ به شمار می‌رود. البته تویوتا نیز به اهمیت نمای اسپرت یک محصول در این سگمنت توجه داشته و به همین منظور، بخش خودروهای اسپرت تویوتا (TRD) نیز اقدام به عرضه‌ی یک کیت بدنه‌ی اسپرت برای C-HR کرده است.

کیت بدنه‌ی TRD تنها شامل سپر جلوی اسپرت، چراغ‌های روشنایی روز LED، دیفیوزر ویژه‌ی عقب، رکاب‌های جانبی پهن، خروجی‌های اگزوز و بالچه‌ی عقب می‌شود. البته کیت TRD در مقایسه با کیت کال ریسینگ دارای ظاهری ساده‌تر است؛ اما کیت کال ریسینگ بسیار اسپرت و خودرو دارای ارتفاعی پایین و نزدیک به کف جاده است که البته این مورد با کاربری این خودرو به‌عنوان یک شاسی‌بلند منافات دارد.

C-Hr TRD

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده