شرکت موتورسیکلت ایندین از نسخه‌های ویژه Chieftan رونمایی می‌کند

شرکت موتورسیکلت ایندین از نسخه‌های ویژه Chieftan رونمایی می‌کند

شرکت ایندین موتورسیکلت قصد دارد از نسخه‌های ویژه‌ی موتورسیکلت Chieftan رونمایی کند. این مدل‌ها در تعداد محدود تولید می‌شوند.

از زمانی که پولاریس فاش کرد که به تولید برند ویکتوری پایان می‌دهد، بیانیه‌های متعددی در رابطه با واحد موتورسیکلت ایندین منتشر شده و حاکی از این است که این شرکت حالا بر هدف خود تمرکز دارد. ایندین قصد دارد از نسخه‌ی محدود و الیت Chieftan رونمایی کند.

درحالی‌که هیچ‌کدام از این مدل‌ها با تغییرات مکانیکی چشمگیر مواجه نشده‌اند، هر دو مدل تمامی ویژگی‌های Chieftan استاندارد و مدل Dark Horse را دارند و از نظر ظاهری نیز تفاوتی ندارند.

موتورسیکلت های ایندین

ایندین دست به تغییر گلگیر جلوی موتور در هر دو مدل زده است. این تغییر نسبت به گلگیرهای مدل valanced (با لبه‌های آویخته در طرفین) در تمامی مدل‌های ایندین، یک تحول بزرگ به شمار می‌آید. این گلگیر بازطراحی شده، پذیرای یک رینگ پره‌ای ۱۹ اینچی در جلو و ۱۶ اینچی در عقب است.

مدل‌های پیشین Chieftans دارای دو رینگ ۱۶ اینچی در جلو و عقب بودند. چرخ بزرگ‌تر جلو و کوچک‌تر عقب موجب تغییر هندسه‌ی موتور به‌طرف بالا شده‌اند و تجربه‌ی رانندگی جذابی را فراهم می‌کنند. هر دو موتور مزین به برچسب Indian Motorcycle روی ترمزها و نشیمنگاه چرمی هستند.

موتورسیکلت های ایندین

نسخه‌ی الیت این موتورسیکلت واقعاً از نظر ظاهری بسیار زیبا است. این مدل یک موتور از نوع تولید محدود است که تنها ۳۵۰ عدد از آن‌ در سراسر جهان به فروش خواهد رفت. چیزی که این موتور را متمایز می‌کند، رنگ‌آمیزی آن است. ایندین می‌گوید تمامی موتورها با دست رنگ می‌شوند و ۲۵ ساعت زمان برای تکمیل این فرآیند نیاز است. درنتیجه، هرگز دو موتورسیکلت شبیه به یکدیگر نیستند، اگرچه تمامی آن‌ها به رنگ قرمز روشن هستند و سایه‌های مشابه دارند.

موتورسیکلت های ایندین

نسخه‌ی الیت مجهز به سیستم‌هایی چون مسیریاب، چراغ‌های جلوی LED و چراغ‌های رانندگی در روز، شیشه بادگیر جلو، پایه‌ی تکیه‌گاه و صندلی مخصوص مسافر اضافه و یک سیستم صوتی ۲۰۰ واتی است.

موتورسیکلت های ایندین

قیمت نسخه‌ی محدود و الیت Chieftan به ترتیب ۲۴ هزار و ۴۹۹ و ۳۱ هزار و ۴۹۹ دلار خواهد بود.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع newatlas
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده