تیونینگ پورشه 911 توربو اس کابریولت توسط ایدو کامپتیشن

تیونینگ پورشه 911 توربو اس کابریولت توسط ایدو کامپتیشن

شرکت تیونینگ آلمانی ایدو کامپتیشن تغییراتی در پورشه ۹۱۱ توربو اس کابریولت اعمال کرده که شامل رنگ منحصربه‌فرد جدید و تغییرات فنی است.

برای برخی از مالکان سوپراسپرت‌، متمایز ساختن خودروی‌شان به معنای همه چیز است؛ به این دلیل است که شرکت تیونینگ آلمانی ایدو کامپتیشن با یک رنگ جدید در این پروژه قدم گذاشته است.

پورشه 911 توربو اس کابریولت Edo Competition

رنگ سبز زیتونی PTS 274  که روی پورشه ۹۱۱ توربو اس کابریولت اعمال شده است، این خودرو را به یکی از منحصربه‌فردترین نسخه‌ها تبدیل می‌کند. البته منحصربه‌فرد بودن این رنگ و خودرو، ادعای تیونر است.

پورشه 911 توربو اس کابریولت Edo Competition

این‌که رنگ جدید این رودستر آلمانی، ویژگی و امتیاز خاصی برای آن محسوب می‌شود یا نه، کاملا مرتبط با سلیقه‌ی شخصی است؛ اما این رنگ در ترکیب با رنگ مشکی رینگ‌های آلیاژی چند پره که روی چرخ‌های مجهز به کالیپر ترمز زرد رنگ سوار شده‌اند، به اندازه‌ی کافی جذاب به نظر می‌رسد. اگر احساس کردید ۹۱۱ توربو اس کابریولت شما به مقداری قدرت بیشتر نیاز دارد، این تیونر آماده‌ی انجام تغییرات است و کاملاً خرسندانه اقدام به نصب سیستم اگزوز اسپرت ویژه خواهد کرد. این سیستم علاوه‌ بر بهبود صدای خروجی، باعث کاهش چشمگیر وزن خودرو نیز می‌شود؛ این در حالی است که سیستم اگزوز جدید توان خروجی پیشرانه را ۲۰ الی ۲۵ اسب‌ بخار افزایش می‌دهد.

پورشه 911 توربو اس کابریولت Edo Competition

ایدو کامپتیشن هنوز اطلاعاتی درباره‌ی هزینه‌ی این تغییرات و شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت این خودرو اعلام نکرده است؛ اما شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت نسخه‌ی کارخانه‌ای ۹۱۱ توربو اس کابریولت بیش از ۳ ثانیه است.

دانلود: 628p - 360p

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده