پایان پرونده‌ پل واکر

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
نزدیک به سه سال از سانحه‌ی دلخراشی رانندگی که برای بازیگر مشهور فیلم سریع و خشن افتاد، می‌گذرد. حال خانواده پل واکر در پیچ و خم‌های انتهایی رسیدگی به پرونده این تصادف هستند و دختر واکر نیز غرامت ۱۰ میلیون دلاری دریافت خواهد کرد. با زومیت همراه باشید.

جنگ و دعواها بر سر خودروهای مفقود شده‌ی بازیگر مشهور هالیوود، پاول واکر، بالاخره به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شود. خودروی واکر به طور غیرقانونی از انباری که در آن نگهداری می‌شد، خارج شده بود. کارگر انبار به همراه خودرو ناپدید شده بودند. این در حالی است که خانواده‌ی واکر دادخواهی علیه کارگر انبار، ریچارد تیلور، ترتیب داده بود.

خانواده واکر اظهار کرده‌اند که در خارج از دادگاه به دور از مراحل قانونی، مشکلات خود را با تیلور حل کرده‌اند و دیگر نیازی به پیگیری‌های قانونی نیست. پیش‌تر تیلور قصد اخاذی از خانواده متوفی را داشته است.  جزئیات مربوط به توافق خانواده‌ی واکر و ریچارد تیلور هنوز منتشر نشده‌‌اند.

وکیل مدافع واکر تأکید کرده است که "یکی از اهداف ما برگرداندن خودروهای پل است". منظور وکیل مدافع واکر از این گفته‌ها، خودروهای شامل پورشه 911 GT3 RS و بی‌ام‌و M3 همچنین شورولت کامارو Z/28 و چند خودروی ژاپنی تیون شده است که از فیلم سریع و خشن الهام گرفته شده بودند.

دادگاه در مورد این پرونده به نفع دختر پاول واکر، میداو (Meadow)، رأی داده است به طوری که قرار است از دارایی‌های راجر روداس (Roger Rodas) ده میلیون دلار غرامت دریافت کند. زمانی که پاول واکر جان خود را در تصادف سنگینی که در نوامبر سال ۲۰۱۳ رخ داد، از دست می‌دهد خودروی پورشه کارا GT متعلق به روداس بوده است. روداس راننده خودرو بوده و در همان سانحه تصادف جان خود را از دست می‌دهد.

در طرف مقابل پیش‌تر همسر راج روداس و پدر و دختر پل واکر نیز از شرکت پورشه به دلیل عدم تامین امنیت مناسب و کشته شدن سرنشین‌های آن بلافاصله پس از تصادف، شکایت کرده بودند. که البته پورشه در این پرونده با اثبات مواردی اعم از نگهداری نامناسب و استفاده‌‌های نادرست از خودرو، پیروز شده بود.

مطالب مشابه

نظرات