ایرانسل به مصاحبه‌های مدیران باشگاه استقلال واکنش نشان داد

پس از آنکه اخباری در رابطه با تعاملات مالی بین شرکت ایرانسل و باشگاه استقلال منتشر شد، این اپراتور مخابراتی با انتشار بیانیه‌ای به شفاف‌سازی عملکرد خود پرداخته است.

در پی مصاحبه‌ی مدیران باشگاه استقلال در رابطه با تعاملات مالی با ایرانسل، این اپراتور مخابراتی بیانیه‌ای را در رابطه با پیش‌پرداخت ۱۹۸ میلیارد ریالی منتشر کرده است. متن کامل این بیانیه را در ادامه مشاهده می‌کنید:

«پیرو اخبار منتشر شده در خصوص تعیین تکلیف مسائل مالی فی‌مابین ایرانسل و باشگاه استقلال، لازم به شفاف‌سازی است که ایرانسل تا پایان مرداد ماه، مبلغ ۱۹۸ میلیارد ریال پیش‌پرداخت تسویه نشده به باشگاه استقلال داشته و هیچ‌گونه بدهی به باشگاه استقلال ندارد. تاکنون در دوره‌های مختلف، پیش‌پرداخت‌هایی به باشگاه‌ استقلال داده شده تا مشکلات این تیم برطرف شود. در آخرین نوبت، در تاریخ ۲۲ خردادماه سال جاری، ایرانسل ۱۰۰ میلیارد ریال به این باشگاه پرداخت کرده است. از مجموع پرداخت‌های ایرانسل به این باشگاه، هنوز ۱۹۸ میلیارد ریال مستهلک نشده است.

باشگاه استقلال از محل درآمد سامانه هواداری ۳۰۳۰، پیش‌پرداخت‌های دریافتی خود از ایرانسل را تسویه و مستهلک می‌کند که از مجموع پیش پرداخت‌ها در حال حاضر ۱۹۸ میلیارد ریال باقی مانده است. با توجه به مصاحبه‌های مدیران باشگاه استقلال علیه اسپانسری ایرانسل، متأسفانه درآمدهای سامانه هواداری باشگاه استقلال رو به کاهش است.

همچنین لازم به تاکید است که حساب‌های مالی فی‌مابین با باشگاه استقلال کاملاً شفاف بوده و به صورت دوره‌ای برای باشگاه و مقام عالی وزارت ورزش وجوانان ارسال می‌شود و همچون گذشته آمادگی هرگونه بررسی مشترک بر روی جزئیات آن وجود دارد.»

باید دید که مدیران باشگاه استقلال چه واکنشی به این خبر نشان خواهند داد.

منبع ایرانسل

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید