قابلیت AR Doodle گلکسی نوت 10 انیمیشن‌های چسبان را به دوربین می‌آورد

ویژگی AR Doodle گلکسی نوت 10، امکان افزودن جلوه‌ها و انیمیشن‌های مختلف به مکان‌های خاصی از صحنه‌ی دور دوربین را فراهم می‌کند.

قلم اس پن (S Pen) گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) تنها به‌عنوان وسلیه‌ای برای کنترل از راه دور عمل نمی‌کند؛ امروز در جریان کنفرانس خبری سامسونگ مشخص شد که قلم اس پن در حوزه‌ی واقعیت افزوده نیز جادوی خود را به نمایش می‌گذارد.

وقتی قلم نوت ۱۰ همراه‌با ویژگی‌ AR Doodle به‌کار گرفته شود، همچون قلم‌موی واقعیت ترکیبی عمل می‌کند و کاربر قادر خواهد بود تا به‌وسیله‌ی آن، به صحنه‌های مختلف دوربین نقاشی و انیمیشن اضافه کند.

برای استفاده از ویژگی‌ AR Doodle، کاربر ابتدا باید از سوژه‌ی موردنظر خود عکس یا فیلم بگیرد و سپس نوشته یا سایر جلوه‌ها را به آن اضافه کند. نوت 10 مکان انیمیشن‌ها و جلوه‌های قرارداده‌شده در جاهای مختلف ویدئو را ردیابی می‌کند؛ بنابراین، مثلا اگر کاربر در فیلم ضبط‌شده اتاقی را ترک کند و سپس به آن بازگردد، جلوه‌های قرارداده‌شده در مکان‌های مختلف آن اتاق نیز بازخواهند گشت. همچنین این اپلیکیشن قابلیت تشخیص چهره را ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر کاربر روی سر سوژه‌ی خود نقاشی‌هایی را قرار دهد و سوژه قاب دوربین را ترک کند، پس از بازگشت مجدد او به قاب، نقاشی‌های روی سرش نیز باز می‌گردند. از آنجا که جلوه‌های مختلف در مکان‌های مربوط به خود ثابت می‌مانند، کاربر قادر خواهد بود از زوایای مختلف آن‌ها را مشاهده کند.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید